Wpis z mikrobloga

Uważajcie na białe BMW E90 Touring na gdańskich blachach. #!$%@?ńce to tajniaki i 5 dzień z rzędu łapią na elbląskiej za przekroczenie prędkości. W piątek skasowali mnie na 6pkt i 200zł za 84/50 kmh. Dziś jadąc do pracy byłem świadkiem kolejnej ich prowokacji i złapania kogoś. 3 pasy i łatwo depnąć gazu.

Wszystko byłoby okej, gdyby sami robili to w uczciwy sposób. Sami jadą jak debile znacznie przekraczając prędkość, prowokują do wyprzedzenia ich a następnie łapią w momencie, w którym masz największą prędkość.
#gdansk
  • 54
  • Odpowiedz
@ripp1337: Dla jasności, nie jeżdżę jak wariat ale uważam, że to co #!$%@? ta biała beta jest niedorzeczne. Tak jak pisze @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: wolę wyprzedzić i jechać bezpiecznie niż mieć na uwadze, że zaraz mogę wpakować mu się w dupe bo lubi sobie prowokować na mandat...

Jeżdżę tą trasą od pół roku i od stycznia zauważyłem, że tajniaków się zrobiło jak grzybów po deszczu... To nie od tego roku
  • Odpowiedz
@filipsiu: niby pomysł upadł z tymi mandatami.
Odnośnie przepisowej jazdy to po Gdańsku można na palcach jednej ręki można policzyć kierowców, którzy jeżdżą przepisowo. A ci co najczęściej podnoszą larum OJ BO PIRACI to prawo jazdy mają zdane za jajka ( )
  • Odpowiedz