Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Mircy, nie wiem co już robić, redukuje cały czas, w sumie około 10 miesięcy. Poszło w dół jakieś 18kg, waga aktualnie to 84kg, z kaloryką zszedłem już na 1900kalorii, a od ponad miesiąca waga i obwody stoją w miejscu, ratujcie (,) przejść na jakieś zero kaloryczne lub nadwyżkę? Od razu czy jakimś reversem? Zdarzały się przez ten czas przerwy w diecie, ale to było po kilka dni max.
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Matronel zwiększ kaloryke, dojeb bardzo mocne cardio nikt nie jest tak zbudowany ze jeść nie potrzebuje po prostu w czymś się opierdziel nie ma tak że waga nie schodzi a wszystko jest idealne
  • Odpowiedz
@Matronel: ja bym wrócił na tydzień-dwa na kaloryke utrzymania, a potem znów ciął. Spróbuj programu zygzag, gdzie nie walisz codziennie tej samej kaloryki, bo się organizm przyzwyczaja. Weź sobie tygodniową dawkę kalorii i rozpisz tak, że codziennie w tym limicie tygodniowym masz inny poziom kcal. Np dwa dni na plusie, a potem dzień z dużym minusem. Potem dzień znów na plus i dwa dni umiarkowany minus. Wtedy organizm tak łatwo się
  • Odpowiedz
@Hank85: staż jakieś 6 miesięcy, sl 3x w tygodniu, treningów nie opuszczam, z głównych bojów to siad 100kg x5, martwy 125kg x5 i wl 67,5kg x5, do tego jakieś interwały 2-3 razy w tygodniu i po siłowni przeważnie 20-30minut cardio
  • Odpowiedz
@Matronel: Powiem Ci jak ja zamierzam robic obecnie redu, po moich doswiadczeniach z redukcja prawie 30kg.
Wiec tak, dieta intermitted fasting 16 godzin postu, 8 godzin zarcia. Makrosy pod lowcarb czyli max 100g wegli 2-2,5g bialka na kgmc, reszta tluszcz. Wegle tylko przed i w czasie treningu.
Sesja cardio z rana, godzinny szybki marsz albo 30-40min rowerka. Przed sesja kofeina czy jakis spalacz+ BCAA/izolat 10-20g, to samo po sesji. Zadnych tluszczy,
  • Odpowiedz
@Matronel: Z dieta startuje albo na poczatku, albo w polowie marca. Waga zalezy ile jeszcze przymasuje, pewnie kolo 98kg. Kaloryka max 2500kcal, to ma byc szybkie zbicie 5-8% BF w 8 tygodni.

Ja nie podbijalem kcal na redu, jak nie szlo to dawalem wiecej interwalow w koncowej fazie robilem 4 treningi silowe+3 interwalowe z dopalaniem+ jeszcze cardio. Ale w zasadzie piatek wieczor i cala sobota to byl jeden wielki czit. Co
  • Odpowiedz
@Hank85: dzięki za informacje, jeszcze pytanie - jak u Ciebie wygląda okno żywieniowe na if? chodzi mi głównie o trening siłowy, jak go tam umieściłeś. I węgle tylko przed i w trakcie treningu? Nie jest tak, że lepiej wszystkie węgle wrzucić po treningu?
  • Odpowiedz
@Matronel: Okno od 14 do 22. Trening silowy/interwalowy wieczorem, rano cardio.

Co do wegli to zalezy jak podejdziesz do sprawy. Ja bede dawac wegle przed i w czasie treningu silowego, bo nie traktuje go bezposrednio jako czynnika do zrzucenia sadla. Trening silowy w moim przypadku ma dawac bodziec do zachowania miesni. Jesli robie go na weglach to minimalizuje wyrzut kortyzolu, bo organizm w miare trawienia wegli pozyskuje sobie energie, i nie
  • Odpowiedz