Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odrazu mowie ze to nie bajt. Rzucila mnie dziewczyna, mam 22 lata. Generalnie laska moich marzen, 9/10, nikomu w zyciu tak nie ufalem, byla moja najblizsza osoba, bylem z nia blizej niz z rodzicami, ukladalem sobie juz plany slubne i w ogole a tu nagle jeb i koniec po 7 latach. Czy jest mozliwość na znalezienie w tym wieku dziewczyny ktora bedzie tak ladna ? Jak patrze po znajomych to kazda ladna zajeta, dlatego wydaje mi sie to nie mozliwe. Czy bedzie tak ze sie zakocham w niej i nie bede o niej myslal? To byla milosc mojego zycia... Od pol roku nie moge o niej zapomniec, cokolwiek robie mysle o niej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
  • Odpowiedz
Czy jest mozliwość na znalezienie w tym wieku dziewczyny ktora bedzie tak ladna ?


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście. pomyśl, że właśnie komuś się poszczęściło.
Każda miłość jest miłością życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) każda inna, ale każda ważna. Po takim stażu będzie ciężko, ale do nadrobienia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 7 lat związku przy 22 latach, nieźle.
Dobrze rozumiem, nie zastanawiasz się czy znajdziesz drugą osobę, której będziesz mógł zaufać i uczynić ją sobie najbliższą - interesuje Cię tylko jej wygląd? W takim razie wskocz do rzeki i wypuść powietrze, bo szkoda, żeby ewentualna dobra dziewczyna się zmarnowała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mieliście 15 lat jak zaczęliście być razem, więc stwierdzam, że to twoja pierwsza dziewczyna. Takie związki rzadko trwają tak długo. Przejdzie ci, a jesteś w całkiem normalnym wieku, żeby kogoś sobie poszukać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Będzie lepiej, na prawdę. Stan zakochania jaki ma szansę Cię teraz tąpnąć będzie niesamowity, pozwoli Ci wszystko w głowie zresetować. Pamiętaj że chemii nie oszukasz , takie zakochanie to max półtora roku i pewnie już ledwo co pamiętasz jak to było te 7 lat temu. Nowy związek jest na prawdę super pod każdym względem, szczególnie w tym wieku.
  • Odpowiedz
Czy jest mozliwość na znalezienie w tym wieku dziewczyny ktora bedzie tak ladna ?


@AnonimoweMirkoWyznania: A po co ci partner? Dla siebie czy dla chwalenia się przed kolegami? Jeśli to drugie, to nie, nie znajdziesz, każda cię wyczuje.

Związaliście się mając 15 lat? Wygląda na to, że ona wydoroślała, a ty zostałeś w tyle.
  • Odpowiedz