Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja #!$%@? nienawidzę być stulejarzem. I to najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie jestem wcale piwniczakiem z wyglądu (ponoć nawet przystojny), nie jestem też nieśmiałą strachliwą #!$%@?ą. Po prostu miałem #!$%@? dzieciństwo i wczesny okres dojrzewania (praktycznie bez kontaktu z rówieśnikami poza szkołą) i jestem upośledzony w kontaktach z kobietami. Mam 20 lvl i nawet nie mam za sobą jednego związku, nie licząc trzymania się za ręce gdzieś w podbazie (oczywiście never into seksy). Podoba mi się jedna dziewczyna z roku, nawet robiliśmy razem projekt na zaliczenie semestru. Całkiem spoko i w ogóle, ale chciałbym do niej zagadać poza pracą na zajęciach, tyle że kompletnie nie wiem o czym moglibyśmy rozmawiać. Nie mamy wspólnych zainteresowań. Innym pewnie takie rzeczy przychodzą naturalnie, tylko ja jestem jakiś #!$%@? i jeszcze sobie wkręcam jakieś #!$%@? rzeczy, np. że jak kiedyś zaspałem na te zajęcia od projektu to pewnie mnie ma teraz za jakiegoś debila co olewa studia. Tak mnie to #!$%@?, że aż muszę się wyżalić. #stulejacontent #przegryw #tfwnogf ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
  • Odpowiedz
OP: > Co jest lepsze, seks po pijaku w kiblu czy swiadomie z dobra dziewczyna za pieniadze z ktora mozna rowniez fajnie pogadac?
@wyjde_z_przegrywu: Ani jedno ani drugie mnie nie interesuje, chcę stworzyć związek, seks to opcja, jego ukoronowanie, a nie cel i fundament.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podchodzisz do tego od dupy strony, to seks powinien być celem i fundamentem, a nie związek czyli udawanie, gierki i zezwierzęcenie (emocje). Związek to może być właśnie taka dodatkowa opcja - coś tam poudajesz, nie będziesz zbyt miły, żeby nie dostać kosza no i sobie poruchasz - fundament. Jest to dobra opcja jeśli jesteś skąpy lub ubogi i z tego powodu nie chcesz korzystać z usług prostytutek. Gdyby kobiety nie
  • Odpowiedz
Kim jest ta druga?


@Eugeniusz_Zua: @TaoHosts: Zapewne @cynamonowa,

Nie ma co narzekać na różowe z wykopu czy mówić o nich złe słowa, sam do tego wniosku doszedłem (chyba, że na te atencjuszki przebrzydłe albo atencjuszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Są konsekwentne w tym co piszą i mają swoją własną wizję, której się trzymają, mają lepsze, gorsze argumenty, a to czy ktoś posłucha jakiejś rady
MINDGAME - >Kim jest ta druga? 

@Eugeniusz_Zua: @TaoHosts: Zapewne @cynamonowa, 
...

źródło: comment_Ht0NtfRiFwe0s2Id8fFahcquxTTyg55t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Jest kilka piszących, moim zdaniem, z perspektywy mocno wyidealizowanej wizji świata, ale są w tym konskekwentne i za to je szanuje. Reszta to chorągiewki powiewające na wietrze atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) O fajnie pisała kiedyś @amarantowa szkoda, że zamilkła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz