Wpis z mikrobloga

Obejrzałem kilka vlogów Gonciarza. To będzie moja subiektywna opinia. Moim zdaniem te jego vlogi są niesamowicie nudne. W każdym jego vlogu musi być: Jego dziwne zbliżenie na twarz przez 90% filmu, mówienie motywacyjnych tekstów, jebnie tajmlapsa przez 10 sekund, hehe lecimy pobiegać bo ja jestem taki FIT cnie?
#polskiyoutube #gonciarz
  • 10
  • Odpowiedz
@DeitaruDev: Ja jestem taki progresywny i w ogóle, że aż wyjechałem zagranice, tak nienawidzę tej Polskiej wśi, cebuli, obciach, n ie chcą pomóc uchodźcom bydlaki, hyhyhy naziole, faszyści.

No ale koszuleczki moje, przez Najprawdziwszych Polaków, w prawdziwie Polskiej Szwalni utkane z prawdziwie Polskich materiałów, dostarczone przez Polaka, jadącego Polskim samochodem, takie patriotyczne koszulki, kupcie, kupcie, kocham Polskę, kocham muj narut, drodzy patrioci hajs mi nie śmierdzi. Wcale nie jestem hipokrytą najgorszego
  • Odpowiedz
@maszpoczestujsie: Udowadnia, że można być oglądalnym nudziarzem, ponieważ ludzie się z nim identyfikują. Zaskarbia sobie ich zaufanie będąc spokojnym gościem, który coś osiągnął. Oglądam czasami jego vlogi mimo, że uważam podobnie jak ty: nuda i timelapsy. Jednak ma coś w sobie.
  • Odpowiedz