Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tylko ja zauważyłem że lewacy siebie nazywają demokratami i wręcz forsują demokrację dopóki oni wygrywają, gdy przegrywają to zaczyna się dziać. Zaraz zaczynają się śpiewki że dostosowują się do reszty, tolerancja i pacyfizm chowają do szafy i zaczyna się agresja, nie mają problemu pojechać po mniejszości/kobietach/chorych/dzieciach i jeszcze uważają że słusznie bo obrażany jest zły! Najlepszym przykładem jest #neuropa która od dojścia Naczelnika do władzy zachowuje się jak heroinista po odstawieniu heroiny. Generalnie jaranie się demokracją to pedalstwo. Relatywizm moralny i sprawiedliwość społeczna to ciota i #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 7
  • Odpowiedz
@Satan696: każda grupa społeczna ma własne wady. Tak zwani "prawicowcy", chociaż na naszych rodzimych pseudoprawicowców warto by uluć jakiś osobny termin, widzą wszędzie spiski, knujących Żydów, chorobliwie fascynują się seksualnością innych, zwłaszcza homodeksualnością, są w gruncie rzeczy nazistami, ale lubia uchodizć za dobrych chrześcijan...
  • Odpowiedz
@noitakto:

widzą wszędzie spiski

Bez przesady, jeśli chodzi o naukowe spiski to wina zbyt wysokiego skomplikowania tej nauki bo zwyczajnie 1 osoba nie jest już w stanie dużo ogarnąć a sama nauka jest już wysoce zaawansowana. Spiski nie naukowe, tutaj jest spore pole do popisy bo jednak na kartach historii wiele spisków okazywało się prawdą + do teraz istnieje wiele organizacji tajnych a wpływowych jak masoneria która uważa że to dzięki
  • Odpowiedz
@Satan696: demokracja ma pewne zasady. Łamanie konstytucji nie jest częścią demokracji, lecz wręcz przeciwnie.

PS. To wam prawakom, się coś w głowach poprzewracało. Wybory były zawsze fałszowane, dopóki PiS przegrywał, a ostatnie były legalne. legalnie wybrana władza nie była nic warta, dopóki PiS nie wybrał. Może pora się zatem udać do psychiatry.
  • Odpowiedz
@Clear: Taaaa łamanie demokracji, specjaliści wiedzą jak łamać i teraz PiSu pilnują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie głosowałem i głosować nie mam zamiaru na partie wiec spoko, szczęśliwych 8 lat z naczelnikiem.
  • Odpowiedz
@Satan696:

Nie głosowałem i głosować nie mam zamiaru na partie wiec spoko, szczęśliwych 8 lat z naczelnikiem.

W sensie, że niepełnoletni? To wyjaśnia Twoje poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz