Wpis z mikrobloga

#anime
Co ciekawego z poprzedniego i aktualnego sezonu? Tylko bez lolitek i innego gówna dla niewyżytych spermiarzy. Aktualnie oglądam tylko All Out! i dochodzę do wniosku, że jaka sportówka by nie była to mi się podoba. Zacząłem też 2 sezon Ao no Exorcist. Powinien trzymać poziom z pierwszego sezonu, który jakimś wybitnym dziełem nie był, ale lepsze to niż jakieś p------e FLCL czy nudne jak flaki z gównem Haibane Renmei.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ssjfrytek: Wiesz ,że jeszcze niedawno to było normalne a w niektórych prymitywnych krajach ciągle jest? Kiedyś płodna dziewczyna była kobietą bo taka jest natura i tego nie zmienisz. Powołujesz się na normy społeczne które nie są stałe a w odniesieniu do natury bezwartościowe i sztuczne. Niedługo p-------a będzie legalna a krótki okres kiedy było inaczej traktowany będzie jako dziwactwo XD
  • Odpowiedz
@KurczokMarengo: to co napisałeś wygląda mi bardziej na mokre sny pedofila. Inaczej byś gdakał, gdyby 5 czarnuchów wyruchało ci legalnie 8-letnią córkę, której nigdy nie będziesz miał mając takie siano w bani
  • Odpowiedz
No ładnie, nie dość ,że homofob to jeszcze rasista. Jeśli moja 8 letnia córka czerpała by z tego przyjemność jako ojciec również byłbym szczęśliwy.
  • Odpowiedz