Wpis z mikrobloga

Ech, no i zajechałem dziś kolejną parę dokanałówek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tym razem raczej ze starości i zużycia, obie słuchawki straciły moc (głośność w telefonie prawie max by słyszeć w miarę muzykę, to normalne nie jest), a prawa słuchawka jest o wiele głośniejsza od lewej. Mam wrażenie jakby muzyka zamiast skupiać się w samym środku głowy była przeniesiona gdzieś w prawo...

No nic, trzeba zamówić po raz trzeci te same słuchawki, bo są tanie i dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#randomanimeshit #yazawanico #nicoyazawa #lovelive #redeyesalert #
@Sentox @SzlomoBronsztajn @scovil
qqwwee - Ech, no i zajechałem dziś kolejną parę dokanałówek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tym razem rac...

źródło: comment_4Hm4DGwbk3vdAyBDCKith97yp0A40Qk4.jpg

Pobierz
  • 16
@Szukamwolnegonicku: Wiesz, szkoda mi kupować droższe słuchawki, które mogę zaraz gdzieś zgubić lub uszkodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do użytku domowego droższe jak najbardziej, ale żadnego wynoszenia na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qqwwee: A nie chcesz kupić jakiś fajnych słuchawek nausznych,jakieś otwarte albo półotarte.Na dwór zajebioza,zgubić raczej nie zgubisz,jak trochę zapłacisz to też ci się raczej nie zjebią,dzwięk cudo,no generalnie zajebioza(wiem powtarzam się xD).
@Life_will_kill_ya: Takie słuchawki mam do użytku domowego i raczej nie widzę siebie w takich słuchawkach na treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i karty dźwiękowej jakoś super zajebistej w komputerze nie mam, a na zewnąrz odtwarzam z telefonu, więc jakichś naprawdę zajebistych i tak nie wykorzystam w pełni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qqwwee: Ale wiesz, że takie coś może być wynikiem obklejenia tuleki słuchawek woskowiną uszną? Wiem, wiem - fuj...

Niemniej jednak, sprawdź to sobie, bo często tak właśnie ludzie opisują przytkane "miodem usznym" dźwięki słuchawek dokanałowych.
@PerfectEquilibrium: Dlatego kupuję już trzeci raz te same słuchawki xD Dwie poprzednie pary padły przez przerwanie kabla no i jedna ze słuchawek przestawała działać, ale wszystkie wiernie mi służyły przez dłuuuugi czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MagnaPomerania: To raczej nie to, w miarę regularnie czyściłem tę siateczkę (chociaż mi to wyglądało jak membrana), chociaż może podczas którejś próby czyszczenia legkko ją naderwałem czy coś. No nic,