Wpis z mikrobloga

@SPR8: Hah, mozesz odlozyc nawet calosc, jezeli muslimi dokwateruja cie w zamian za posprzatanie mieszkania, a suchy chleb wezmiesz z tego co na koniec dnia za supermarketem wyrzucaja.
  • Odpowiedz
@SPR8: zależy gdzie pojedziesz. Jak chcesz się jak najwięcej nachapać to polecam środkową i północną Anglię i pracę w jakiejś restauracji z dużym obłożeniem żeby mieć żarcie za darmo i godzin do oporu. Wynajmujesz jakiś robacki pokój za 250 funtów miesięcznie, żywisz się w pracy i ewentualnie w domu owsianka na wodzie czy inne tam jajka (nie pękaj, szef kuchni na pewno pozwoli Ci zabrać parę do domu). Przy 40h tygodniowo
  • Odpowiedz
Mogę dzielić pokój z muslimami i żywić się suchym chlebem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SPR8:

Właśnie takich centusiów nie rozumiem i nie lubię na emigracji.

Chcesz być cebulakiem to zostań w Polsce.
  • Odpowiedz
@SPR8
Czemu odrazu z minimalnej, sa regiony gdzie masz fabryki, ktore na produkcji daja kolo £9 i zatrudniaja jak leci do tego mozesz klepac ile chcesz overtime. Do tego wynajem mieszkan, pokoju jest tani i jakbys sie uparl to 1500f miesiecznie odlozysz i zyjesz w jako takich warunkach
  • Odpowiedz
@walezbani
Przyjedz do Pln Irl teraz non stop ludzi potrzebuja u nas w firmie 3 miesiace szukaja goscia na magazyn i placa 8.65 na start. 2 firmy obok potrzebuja od 100-150 pracownikow w jednej juz jest rekrutacja a w 2 czekaja na ukonczenie hali.
  • Odpowiedz
@niedoszly_andrzej: Ale ja nie mam nic przeciwko ludziom którzy nie chcą zostawać w UK. Zwyczajnie nie rozumiem ludzi którzy zarabiając lepiej niż w Polsce żyją o zupkach chińskich i cebulą na wszystkim byle by tylko te kilka złotych więcej do Polski zabrać.
  • Odpowiedz