Wpis z mikrobloga

@Ama-gi: @Ama-gi: polakicebulaki w tym wypadku są nieco krzywdzące, skoro wstyd nam jest korzystać z przywilejów jakie otrzymujemy za służbę społeczeństwu. Ja jeszcze Zasłużony nie jestem, ale jeśli będę to w wyjątkowych przypadkach na pewno będę korzystał z profitów tego statusu.
Ale tak jak wyżej. Wbijasz się w kolejkę, ewentualnie dajesz znak na rejestracji legitymacją. Najczęściej usłyszysz "powodzenia", bo zostaje kolejka emerytów do przepchania się.
Jeśli mieszkasz w mieście możesz
@RARvolt: ulgi i przywileje zaczynają przysługiwać, gdy stajesz się Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi (faceci 6 litrów, kobiety 5). Wyrabiasz legitymację i wtedy masz potwierdzenie, że ci przysługują. Nie ma różnicy między tymi co oddadzą 6 a 18 litrów (w kwestii przywilejów)

@Ama-gi: nie korzystałem, ale skoro mam taki przywilej, to w przyszłości na pewno nie omieszkam spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcę zobaczyć ten ból dupy
@Ama-gi: procedura:
Bierzemy legitymację honorowego dawcy krwi.
Udajemy się do danego specjalisty i w recepcji mówimy że chcemy się umówić na wizytę.
Ja najpierw wysł#!$%@? ich propozycji i jeśli jest za długa to mówię, że chciałbym skorzystać z moich przywilejów honorowego dawcy krwi i pokazuje legitymację. Otrzymujemy nowy bardzo szybki termin i wychodzimy z placówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko na wizytę weź legitymację bo mogą się