Wpis z mikrobloga

@kazdy-oze: zrobilem kilka zamowien na gearbest, za kazdym razem dostawalem od nich zdjecie przesylki i ref number anpostu...i za kazdym razem anpost tracking nie rozpoznawal numeru, paczka po dostarczeniu idealnie jak na zdjeciu od gearbest (z bar codem anpost i ich ref number)...raz nawet kontaktowalem sie z an post i ich odpowiedz byla taka "nie mamy panskiej przesylki i co pan nam zrobi? tu pisze - kontaktowac sie z tym co
  • Odpowiedz
@kazdy-oze: Ciezko jak jest wyslany zwykla poczata z Chin. Jak dlugo juz czekasz na paczke? Niby do 40 dni powinna dojsc ale nie raz czekalem dluzej niz 40 dni. Szczeolnie z Aliexpress.
  • Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Wysłałem chrześniakowi mały prezent na święta i do dziś nie doszedł. Wcześniej sprawdzałem na 17track.net i monitoring urywa się na Chinach. Na podanych przez was stronie jest tak jak pisze @belkotgit nie rozpoznaje przesyłki. Z ciekawości sprawdziłem 2 poprzednie przesyłki, które mu posłałem, obie już dawno dostarczone. 17track pokazuje w jednej dostarczona, druga urywa się na Chinach mimo, że młody już dawno dostał paczkę. Ani jedna nie jest widoczna
  • Odpowiedz
@kazdy-oze: Tak tylko w ramach informacji - ja zamówiłem coś z Amazona, wysłali wczoraj, podali numer trackingu AnPost, przesyłka "priorytetowa", więc jutro ma dojść, a w systemie jej dalej nie ma, więc zbytnio bym na nim nie polegał... ;-)
  • Odpowiedz
@kazdy-oze poczekaj jeszcze z 5-7 dni roboczych, jak nie dojdzie to albo przepadla albo irlandzkie customs sie przyglada temu, taka sytuacja: kilka lat temu zamowilem hoodie 'A&F', niby fake ale bardzo dobra jakosc, dluuuuugo szlo wlasnie dlatego ze customs przechwycili, po jakims czasie przyszedl list zeby clo zaplacic i wydali paczke, warto bylo nawet z clem wiec nastepne zamowienie na dwie bluzy poszlo...ale tym razem juz tylko list z customs ze fake
  • Odpowiedz
P.S. Ponieważ tak wolno idzie, to jak tanie rzeczy to czasem zamawiam nawet jak tylko "może się przydać" bo czy ja wiem czy za te pare miesięcy nie będzie mi to potrzebne? I kupuję różne badziewia przez ociężałość AnPost ;)
(tak, to w Irlandii się tak wlecze, a nie po drodze!!!)
  • Odpowiedz