Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Jest mały problem. Otóż wróciłem do treningow po jakimś pół roku przerwy. Ogolnie to bylo zle odzywianie, mnostwo stresow (rozpad zwiazkow) , problemy finansowe itd.Wiem, że wtedy wydziela sie estrogen. Kiedys bylem fajnie zbudowany i szybko idzie mi lapanie czystego miesnia, jestem ekomorfikiem wiec moge #!$%@? i #!$%@?,a i tak tluszcz jest niezauwazalny. Zyły na ciele.Waże nie dużo bo schudlem po ostatnich stresach poprzedniego roku (10kg) i teraz to 65kg, lecz bez tluszczu. Zaczalem od poniedzialku wykonywac trening FBW na domowej silowni, wszystko bardzo elegancko. Nawet zmienilem go troche i robie po 3x8 albo 3x12. Ogolnie daje z siebie wszystko, #!$%@? teraz 3tys kalorii,ale wiadomo to jest wszystko.Kurczak,mcdonald, z 3 litry wody, ciagle czyms zagryzam i widac ze cos sie zaczelo ruszac.Wczoraj po treningu na prawde wygladalem fajnie, wszystko idealnie, ale dzisiaj z rana wstalem i szok

Ginekomastia? Lewy cycek wiadomo wrocil do poprzedniego stanu tak jak sprzed treningow, czyli ogolnie normalny, a prawy napuchniety jak u kobity.Jakby z pol roku cwiczen na niego poszlo. Ogolnie najpierw myslalem, że to jakieś napuchniecie bo wczoraj byly na skośnej sztangielki i ogoólnie ten miesien,sciegno , jak jest pacha mocno boli.W cycku jest jakby taki płyn, jakby woda nie wiem jak to powiedziec.Pierwszy raz w zyciu z czyms takim sie spotkalem.

Z tego co rozmawialem z kumplami to po tym co przezylem mialem w sobie mnostwo estrogenu i kortyzolu, a od poniedzialku mialem taki wyrzut testosteronu, że porownywalne to moglo byc z zastrzykiem i wtem moj organizm mogl oszalec i taki efekt.Powiedzieli zebym cwiczyl i jesli w ciagu miesiaca to sie nie zmieni to wtedy szedl do lekarza.Co o tym myslicie? Po 8 h snu dopiero to sie pojawilo po treningu, tak to bylo elegancko.Teraz sie boje :/ #mikrokoksy

Dodatkowo oczywiscie stosuje nofapchallenge i mam wrazenie ze testosteron na prawde mnie rozwala od srodka
  • 23
  • Odpowiedz
@zwier: jak spoko, zobacz polozenie piersi. Jeden jest nizej od drugiego, jest mocno napuchniety i sutek kieruje sie zreszta jak to kiedys jeden z chirgow powiedzial ( jak rogi byka) czyli jak u kobiety :P Zobacze mam nadzieje ze zniknie,ale dla mnie to nie jest ani troche spoko.Nie wiem co tam jest
  • Odpowiedz
@zwier: A jak to jest z masturbacja i silownia? To wreszcie warto pałowac wpilera raz na tydzien zeby testosteron tworzyl sie na nowo? Bo wiadomo po masturbacji czlowiek jest ospaly, ja wolalbym jednak bez ale jesli maja byc takie dziwaczne efekty ...
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: Przy gino jest nadwrazliwy sutek, ew cos sie dzieje pod sutkiem, z gruczolem. Jak boli Cie caly miesien to po prostu go sobie nadciagnoles, mogl byc wtedy powiekszony. BTW na zdjeciu slabo widac prawy..
  • Odpowiedz
@bst: tak boli caly miesien, stawałem przodem, ale wtedy tego tak nie widac tylko bokiem, że cos jest nie tak. Dobra poczekam parę dni. Bo wczoraj miałem potworne zakwasy,ale i tak zrobilem trening tak jak jest .Dzien A, przerwa, dzien B. No i zakwasy minely po 10 minutach,ale tez bralem w sumie najwieksze ciezary na jakie bylem w stanie sobie pozwolic i moze to tez byl blad, ale chce szybko
  • Odpowiedz