Wpis z mikrobloga

#!$%@? paralize senne, mialam przed chwila + okropny pisk w uszach. Przeraza mnie i tego nienawidze (,) a mialam juz wiele razy
  • 49
  • Odpowiedz
@Aurii_ ja za to uwielbiam mieć paraliż senny, ale w nocy, a nie po przebudzeniu. Często udaje mi się zobaczyć hipnagigi albo wejść bezpośrednio do snu. Też często słyszę pisk i nam wrażenie, że się duszę, ale jak zdam sobie sprawę, że jestem w łóżku, a to tylko paraliż to jakoś przestaje się bać.
  • Odpowiedz
  • 0
@mafiozorek: Gdy mialam w miare czesto, to rowniez przywyklam. Ale od dluzszego czasu spalam spokojnie. I tak jak opisalam bylo to na tyle dziwnie, ze trwal moj sen, snia mi sie moi bliscy, ich glos, a za moment ten pisk. Wiec latwo sie mowi. Zdazylam juz zapomniec co mnie wczesniej spotykalo;)
  • Odpowiedz
@Aurii_ dużo osób jak czytam w tym wpisie na mirko ma z tym problem.
Proponuję pójść do spowiedzi i w skaramencie pokuty i pojednania powiedzieć księdzu. Otrzymasz rozgrzeszenie. Mam nadzieję, że ustąpi.
  • Odpowiedz
Jak czytam komentarze o tym zjawisku to myślę że wy chyba wcale nie zdajecie sobie sprawy jak wiele możliwości ono stwarza, wolicie się bać zamiast to wykorzystać.
  • Odpowiedz
@Aurii_: ja miałam raz taki intensywny paraliż, że nie mogłam się obudzić, oddychać, ruszać, no koszmar. Przypomnialam sobie że jak czymś ruszę to się obudzę i całą siłą woli próbowałam ruszyć nogą. Poświęciłam tyle energii jakbym miała kogoś kopnąć, a pewnie tylko mi noga zadrżała na łóżku :P A później usiadlam na łóżku i nie mogłam się otrzepac z tego stanu, byłam wykończona, piasek w oczach itd. Musiałam zapalić światło,
  • Odpowiedz
@Aurii_: Kobieto! Czy Ty wiesz z czym sie urodziłas? Nie po to sie z czymś rodzimy by to marnować. Cos Ci powiem, sama sie do tego przekonasz tylko musisz cos zrobić. Przestan sie tego BAĆ. Przestan ze strachem kłasć sie spać a odwrotnie. Idz spac z nadzieja , ze to do Ciebie przyjdzie. Powrót z do własnego ciała stamtąd jest bardzo prosty. Wystarczy pomyslec o powrocie i tyle, w tym
  • Odpowiedz
@Aurii_: Więc dokonałaś wyboru i nie powinnaś narzekać. Aha i jako ciekawostkę powiem ci że im bardziej się nakręcisz na strach w paraliżu tym większa szansa że będzie on częściej występować w danym kontekście .
  • Odpowiedz