Wpis z mikrobloga

#!$%@? paralize senne, mialam przed chwila + okropny pisk w uszach. Przeraza mnie i tego nienawidze (,) a mialam juz wiele razy
  • 49
  • Odpowiedz
@Aurii_ Ja jedyny paraliż miałam w szpitalu na 2 noc po porodzie. Naprawde jest to straszne. Miałam jeszcze wtedy chyba bezdechy (śniło mi się, że ktoś mnie dusi lub uciekło całe powietrze z pomieszczenia).
Ciekawe czy to efekt stresu czy morfiny.
  • Odpowiedz
@Aurii_: Jeśli masz sam paraliż i nie widujesz wtedy tzw. Cieni lub jakichś nieludzkich istot, to jesteś szczęściarą. Bo najgorsze jest nie uczucie samego paraliżu ciała czy pisk w uszach, ale tak jak np. opisuje @ladyoutwalking: to bezsilne patrzenie, jak coś złego się do ciebie zbliża...

Od jakiegoś czasu zbieram się do zrobienia szerszego znaleziska o paraliżu przysennym, bo znalazłem dość ciekawe materiały i filmy świetnie pokazujące, jak
  • Odpowiedz
  • 1
Ja na początku się go obawiałem, zresztą początkowe paraliże były jak wyjęte z horroru, zbliżające się "potwory", dziwne okrzyki i brak możliwości poruszenia się spowodowały okropne uczucia (serio, momentami człowiek myśli, że to już koniec). Z czasem jednak się do tego przyzwyczaiłem i można powiedzieć, że oswoiłem, teraz jak mam paraliż senny po prostu "wygodnie" sobie leżę i głęboko oddycham, wszystko przechodzi w momencie. No chyba, że akurat zdarza się paraliż, który
  • Odpowiedz
  • 0
@daedalus_pl: Raz gdy sie obudzilam mialam nad soba jakas wielka dlon... Od razu zamknelam oczy. Otworzylam ponownie po dluzszym czasie i zniknelo. Troche czytalam o paralizu ale glownie to co pisali ludzie na forum, a ze dzis mi sie to przydarzylo, to zacheca mnie by przeczytac cos o tym wiecej. Jak wygoglowalam sen i pisk w uszach to wszyscy pisali o oobe. Jednak raz udalo mi sie miec sen swiadomy,
  • Odpowiedz
@Aurii_: #!$%@? gówno. Pamiętam jak jakoś 8 lat temu miałem to pierwszy raz. Myślałem, że mam jakiś wylew czy inne gówno, bo świadomość pełna i brak ruchu. Chciałem krzyczeć, ale nie mogłem wydobyć żadnego dźwięku, a raczej wydawało mi się, że drę się jak #!$%@?. Nie wspomnę już o #!$%@? postaciach, trzaskach i innych nieprzyjemnych odczuciach.
A teraz? #!$%@? strasznie mam :D Wiem, że trzeba zachować spokój przy paraliżu.
Np.
  • Odpowiedz
@Aurii_: ja wyczytałam kiedyś, że podczas paraliżu można czuć nawet zapachy i tak jakiś gość opisywał, że podczas paraliżu jakieś stare babsko szeptało mu coś do ucha i najbardziej pamiętał ten nieznośny smród papierosów.
  • Odpowiedz
@Aurii_: Też często miewam, choć nigdy nie widziałem jakichś obcych postaci. Nie znaczy to, że mam lepiej, bo podczas paraliżu po prostu się duszę i nie mogę oddychać, a po wstaniu mam w ciele tyle kortyzolu i adrenaliny, że w momencie gdy uniknąłem wypadku to miałem mniej. Co najgorsze przy zasypianiu też się duszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Veno86-grze: mi się kiedyś śniło że nie mogę wstać, taki słaby jestem że mam spowolnienie 100 krotne. Po kilku sekundach się budzę. Znowu się nie mogę ruszyć, myślę sobie co jest grane #!$%@? mać. Za parę sekund znowu się budzę. Taki 3 level incepcji był
  • Odpowiedz