Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten reportaż (na film dokumentalny 30 minut to za mało) "Pucz" i nie wiem dlaczego niektórzy nazywają go manipulacją. Przecież zlepiono tylko sceny, które krążyły po mediach i w internecie, i które każdy mógł zobaczyć. Ja prawie wszystko już widziałem wcześniej, parę faktów tylko się dowiedziałem:
-Kuchciński wrócił podczas blokady mównicy i wokół jego marszałka zlecieli się i zaczęli krzyczeć do mikrofonu.
-Za politykami PiS nie krzyczano tylko spotykając na korytarzach, a biegano z telefonami po całym Sejmie, szarpano za klamki w miejscach, gdzie siedzieli i stano pod drzwiami.

No i jeszcze:
-Nitras prawdopodobnie był naćpany.
-Pomaska jak się drze ma głos jak Karyna.

I to było na tyle.

#polityka #4konserwy #neuropa
mopo - Obejrzałem ten reportaż (na film dokumentalny 30 minut to za mało) "Pucz" i ni...
  • 18
@rzep: Nie było ucinane. Jak pokazywali materiały z Twittera od PO czy Nowoczesnej to chamskie odpowiedzi posłów PiS też były zawarte (chociaż było ich mniej, ale to wcześniej widziałem).
@rzep: W reportażu właśnie widziałem jeszcze więcej rzeczy niż wcześniej. Niedużo, ale wymieniłem w orygialnym poście. Więc nie jest tak, że wszystkie materiały pocięli sobie.
często na wykopie nawet nie podejmuje sie dyskusji jeżeli informacja pochodzi z tv trwam, zakładając z góry informacje nieprawdziwa/zmanipulowana/katoli psycholi. Takie odniosłem wrażenie.


@bodziox: I to samo robią z TVN. Co dalej?
uważam, że TVN całkowicie inaczej sie traktuje, pomimo udowadnianych wielokrotnie manipulacji, kłamstw czy jednostronności.


@bodziox: Możesz uważać, twoje prawo. TVN to telewizja prywatna, tak samo jak TV Republika czy TV Trwam.

TVP to natomiast telewizja publiczna, która nie należy do jednej osoby, tylko ma służyć wszystkim Polakom.
TVP nigdy nie służyła wszystkim Polakom. Czasami bardziej czasami mniej ale zawsze była za rządem. Kiedyś ludziom podnosiło sie ciśnienie gdy musieli płacić abonament na TVP za PO a dzisiaj płaca z uśmiechem i odwrotnie.


@bodziox: Ale TVP miała być odpartyjniona. I to co było puszczone tam wczoraj to już nawet nie jest przymykanie oka na wpadki rządu - to jest po prostu zwykłe #!$%@? w opozycję propagandą.
tylko co z "misją" telewizji publicznej.


@bodziox: ch Badziewne hasełko wymyślone X lat temu które obecnie nie ma żadnej wartości. Taki argument można pociągnąć ja w tv były 3 kanały. Obecnie społeczeńśtwo ma do dyspozycji pakiety z kanałami od USA po Izrael. Ma do dyspozycji za pośrednictwem kilku kliknięć nieskończoną bazę infrneomracji w internecie.

Trzeba się rozprawić z mitem "misji" gówno mnie obchodzi że tv ptuści na swoim niszowym kanale tvpkultura