Wpis z mikrobloga

@alfasamiec: Coś #!$%@?ś i tyle. Sprawdzałeś ile może zeżreć tego ramu? jaka jest wartośc graniczna? W zwykłym skyrimie było 3.5 gb łącznie i choćby skały srały i tak się #!$%@?ł. Tutaj pewnie jest podobnie.
@teluch: @stg44: @alex-fortune: I fak bo zrobiłem se na tym czarnym ekranie dla próby "cow Tamriel 0 0" i kamienie wyglądają jakby miały co najmniej #!$%@? tekstury. Który to? Przyznać się! Tak więc:

1. Więc to nie crash tylko jakiś skrypt na start gry. No za wyjątkiem sytuacji, w których faktycznie #!$%@?.
2. Do tego trzeba sprawdzać kamienie mod po modzie? Nie ma jakiejś metody żeby powiedzmy zaznaczyć kamień
@teluch: @stg44: @alex-fortune: Chyba trzeba będzie niestety dać disable all mods, wywalić wszystkie symlinki z folderu z grą, verify integrity cache, zaktualizować NMM i na koniec od nowa enable wszystkie, bo chyba mam #!$%@? NMM co uszkadza system plików... mam nadzieję że to pomoże.
@alfasamiec: wgrywając niektóre mody podmienia się również oryginalne tekstury więc usunięcie samych plików typu .bsa i .esp nie wystarczy. Musisz niestety usunąć całą grę i zainstalować ponownie. Na przyszłość lepiej korzystaj z modów ze steamworkshopa, bo łatwiej się ich pozbywa.