Wpis z mikrobloga

@cliro:

miał - kokaina słabej jakości
liście - marihuana w tradycyjnej postaci
tłok - fifka do palenia trawy, lub ekstremalnie strzykawka do heroiny
gra - jazda narkotykowa, faza, odlot
demo - wersja demonstracyjna gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cliro: masz prawdopodobnie syna, którzy wstrzykuje sobie heroinę, wciąga koks i pali marihuanę, ale równocześnie gra w wersje demo. Czyli spokojnie, Twój syn jest pozerem, i co najwyżej sprzedali mu oregano.
  • Odpowiedz
demo wydaje mi się być racjonalnie analizując np niewielką ilością lub np pół grama coś takiego, nigdzie w necie nie znalazłam :)


@cliro: Powiedz, dlaczego się tym zainteresowałaś?
  • Odpowiedz
@Ziombello: @kaddd: długi jest ale coś takiego : mam 7 miału i 2 liści wiesz kto chciałby kupić? dalej że gra po 30 demo 15 i jeszcze potem: trzeba się w końcu umówić na jakiegoś tłoka
  • Odpowiedz
długi jest ale coś takiego : mam 7 miału i 2 liści wiesz kto chciałby kupić? dalej że gra po 30 demo 15 i jeszcze potem: trzeba się w końcu umówić na jakiegoś tłoka


@cliro: @kaddd Żartowaliśmy wcześniej, tylko po to żeby cię wkręcić.
Tak na prawdę to jest rozmowa o grze mobilnej na androida. Można się w niej wymieniać zasobami, potrzebnymi do budowy osady itd. Tłok to tryb wspólnej gry
  • Odpowiedz
@Ziombello: dobra dobra też byłam młoda, do tego sama czasem popalam ze znajomymi tylko za moich czasów takich określeń nie było był gram, lufka, fifka, bongo nie uważam palenia za coś złego, spodziewałam się ale ten sms brzmi hmmmm "hurtowo"
  • Odpowiedz
@cliro: w kontekscie smsa:
miał - skruszone zioło - takie co ciezko nabic w lufe, najlepiej nadaje sie do jointow
liscie - zgaduje ze chodzi o liscie marihuany (pali sie topy czyli chyba owoce) - ogolnie liscie kopia duzo mniej, uzywa sie ich glownie do wypiekow - jakies ciastka albo budynie itd.
gra - gram jak ktos wyzej napisal
demo - nigdy sie nie spotkalem ale sadzac po cenach pewnie pol
  • Odpowiedz