Wpis z mikrobloga

@No_Sugar: Farby Nerchau, chcę dokupić białą (do czarnych kubków) ale zakupię dla pewności tzw. konturówkę. Jak chcesz kupić pakiet kolorów to trochę się wykosztujesz ( )
@zortabla_rt: U mnie na chacie jest. A za parę tygodni będzie do kupienia w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Mam czarną z pebeo, ale ze mnie żadna artystka. Ograniczam się jedynie do napisów, co z resztą też wygląda jak praca przedszkolaka. Nie to co u Ciebie, szacunek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Optimystique: Yup. Można prać, ale nie wykręcać.
Malunek uszkodzisz szorstką stroną zmywaka, ale wtedy gdy będziesz to robił wręcz specjalnie. Dla testu niebieski zdzierał jeden z malunków - udało mu się, ale przyszedł cały czerwony i sapiący, używał druciaka i noża.
  • Odpowiedz
@dyskretny_urok_burzuazji: To był tylko dodatek do kubka, @07zglosSie taki chciał :) Jego zdjęcia po otrzymaniu kubka znajdują się we wstępnej galerii (wiem, nieprofesjonalna ale lepsze to niż przewijanie tagu kubkowego). Może to będzie opcja za dopłatą piątaka? Zastanowię się nad tym, no i jak masz jakiekolwiek inne pytania/propozycje to pisz :D

http://imgur.com/a/i5wob

@keicaam: A maluję, dłońmi takimi, a dokładnie to prawą.
  • Odpowiedz
@No_Sugar: Pędzelek o bardzo elastycznym włosiu? Chyba że dostaniesz gdzieś puste markery do których można wsadzić własne wkłady (bawełniane, plastikowe) i czymś takim malować. Może kupisz od razu taki marker do porcelany? Jak nie masz wprawnej ręki to może to będzie dobrym rozwiązaniem?
  • Odpowiedz