Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek wokółusznych. Może mirki coś doradzicie :)

Przeznaczenie: filmy, muzyka

Wymagania:
- typ słuchawek: wokółuszne (chcę żeby całe ucho swobodnie się mieściło i nie przygniatało krawędzi)
- bluetooth
- jakaś technologia minimalizująca opóźnienia
- warte swojej ceny ;)

Fajnie jakby miały:
- możliwość podłączenia również po kablu
- mikrofon
- redukcje szumu

Budżet:
- max ok. 500 zł

Dotychczas znalazłem Creative Aurvana Platinum, które spełniają wszystkie oczekiwania, ale to już maksymalny budżet. Obecnie w promocji za 120 euro, tylko niedostępne... Znajdę coś lepszego i tańszego?
http://en.europe.creative.com/p/headphones-headsets/creative-aurvana-platinum/buy

#sluchawki #audio #audioboners
  • 8
  • Odpowiedz
@Specter00: Mi tam wyświetla, że są dostępne i normalnie do kasy mogłem z nimi przejść w koszyku. Swoją drogą widzisz, że słuchawki przecenione z 1000 zł (wiadomo, że swojej ceny nie były warte no ale jednak stare dosyć są i pewnie zalegają im w magazynie) a ty dodatkowo chcesz coś jeszcze tańszego i lepszego :P Redukcja szumów nawet w słuchawkach za ~1k nie jest idealna chociaż pytanie czego od niej wymagasz
  • Odpowiedz
@Specter00: Lepszych niż te Aurvany myślę, że są bo one nie zebrały jakiś przychylnych opinii. Śmiał bym zaryzykować stwierdzeniem, że nie znajdziesz w tej cenie słuchawek z takimi właściwościami jak wymieniłeś. W bluetootha to raczej pchać się tylko w przypadku droższych słuchawek (>1,3k) bo za niego się płaci dosyć sporo.
  • Odpowiedz
@Morzan: dzięki za odpowiedzi. W sumie nie jestem melomanem i nie testowałem nigdy sprzętu z górnej półki, więc nie odczuje, że czegoś mi brakuje. Po prostu chciałem się dowiedzieć czy nie przepłacę za te słuchawki. Ale skoro nie ma tańszych spełniające wymagania to znaczy, że nie przepłacam ;)
  • Odpowiedz
@Morzan: W sumie to napisałeś, że są lepsze, a potem że nie znajdę w tej cenie tego co chce. Mógłbyś rozwinąć? I czemu uważasz, że nie mają zbyt dobrych opinii te creativy? Trochę czytałem i są raczej chwalone. Z głównych wad, to recenzenci mówili że mają duży rozmiar i 1000 zł to za dużo, ale za 600 by kupili (bo grają jak słuchawki w takiej cenie). No i teraz jest taka
  • Odpowiedz
@Specter00: Bo chcesz aby słuchawki biały bluetootha, redukcję szumów, mikrofon itp. a w cenie 500 zł oprócz tych, które podałeś nie znajdziesz raczej innych które posiadają takie cechy więc ciężko je do czegokolwiek porównywać. Sam ostatnio szukałem podobnych parametrów ale aktywnej redukcji szumów nie uświadczyłem w takim przedziale cenowym. Jeśli rzeczywiście takie są, grają solidnie, nie ma problemów z bluetoothem to chętnie się dowiem jakie bo takich słuchawek sam szukam :D
  • Odpowiedz
@Morzan aha dzięki. Akurat mikrofon i redukcja szumu opisałem jako "fajnie jakby miały". Bo raczej rzadko będę z tego korzystał. Znalazłem jeszcze coś takiego: LINDY BNX-60 w angielskim amazonie za niecałe 400zł. Co sądzisz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Specter00 Pierwsze słyszę co oznacza że są albo słabe albo firma nie inwestowala w reklamę i słuchawki mogą być dobre :p Niech lepiej ktoś inny się wypowie kto bardziej zna się na temacie bo ja tylko wiedziałem, że takie słuchawki może być ciężko znaleźć :p
  • Odpowiedz