Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 22 lata i cisnie mnie troche na seks. Mam wysokie libido a z kobietami nie mam zadnych doswiadczen bo nigdy nawet nie bylem na randce przez swoje #!$%@?. Mysle by isc na roksy tak jak wykopki podpowiadaja bo ja juz stracilem nadzieje ze znajde kiedykolwiek dziewczyne biorac pod uwage moje #!$%@? (z wygladu jestem normalny ale zaburzenia lekowe i #!$%@? robia swoje). Ale jestem #!$%@? i mam kilka pytan.

1. Jak wybrac dobra rokse? Nie chodzi o cialo ale tez o twarz. Wiekszosc roks na roksie jest pocenzurowanych. Co jak pojde do jakiejs kobity co wygladala ladnie na zdjeciach a okaze sie kims z patologia wypisana na twarzy? Balbym sie sytuacji ze by mnie jakos sila perswazji (nieasertywna #!$%@? here) namowila na seks a ja bym przeruchal pato-roksei jeszcze za to placil. Jak to ma byc moj 1 raz z roksa to chce zeby byla ladna. Moge nawet te 200 czy 300zl zabulic za 1 godzine. [spoiler]chociaz pewnie 3 min mi wystarcza xDD[/spoiler]. I nawet to byloby nietaktowne gdybym umowil sie z roksa a potem #!$%@? bo "ee jednak z twarzy mi sie nie podobasz"
2. Jak to jest z "limitem zblizen"? Kiedys czytalem ze roksy robia limit zblizen tj. spustow. Ze niby jak sie spuscisz to game over. To trzeba przez telefon dyskutowac czy jak?
3. Lepiej walic konia przed czy nie? Bo niby to bedzie moj 1 raz ale nie wiem jak moj benis zareaguje. Niby wzwodu dostaje nawet jak kobieta w autobusie jakas obok mnie usiadzie xD Ale czytalem na mirko ze podczas 1 razu czesto nie staje przez stres. A z drugiej strony inni pisza ze nie moga dojsc przez lata walenia konia.
4. To nie zarzutka ale pisze powaznie. Wiem ze z prostytutkami sie nie caluje ani tym bardziej nie robi im minety. Jednak ja sie nawet nigdy nie calowalem. Czy rozumiem ze takie zdjecie prawictwa z roksy wiazaloby sie z tym ze wlozylbym pisiorek w cipuszka ale jednak nigdy bym sie nie calowal? Kurde naprawde chcialbym tez zaznac 1 pocalunku ale jak taka roksa miala godzine temu spocone jaja tirowca w ustach to mi sie to nie usmiecha.
5. JAk zabezpieczyc sie przed #!$%@? albo kradzieza? Raczej na taka rokse nie bralbym portfela, nawet nie bralbym karty miejskiej (brak auta here) wiec pojechalbym na bilecie normalnym i wzialbym tylko gotowke.
6. Jak w ogole to wyglada u takiej roksy? Z tego co czytalem to sie wchodzi, wita, placi, idzie pod prysznic a potem jest ruchanie. Tylko czy to roksa sama inicjuje czy ja sam mam inicjowac? Bo gurwa boje sie ze z moim #!$%@? skonczyloby sie to tak jak w chlopaki nie placza ze przez 1h bym gadal, nie poruchal a zaplacic trzeba xD
7. Lodzik w gumie czy nie? Niby ponoc w gumie slabo jest ale ponoc mozna tez wenere zlapac, dajcie rady.
8. Prosze ogolnie o jakies rady

#roksa #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 22 lata i cisnie mnie troche na...

źródło: comment_hEDyyI5qHUvhrz5Jv1BlYlZG03OZmmGG.jpg

Pobierz
  • 18
Moj przyjaciel byl taka sama #!$%@? i pierwszy raz w zyciu poruchal na ku*wach.

Powiedział ze zmarnowal kase. To tak jakby dymal dmuchana lale i tyle (heheszki, tak btw. to kase mial dziekj #!$%@? ojcu karcie kredytowej, a poszedl na te dziwki slynne co byly w warszawskim wilanowie. Google plus czkolinda albo burdel w wilanowie i ci wyskoczy xD musial sprzedac procka zeby potem oddac staremu hajs)

Wiec nie wiem, czy na
@DizzyEgg: @PrzegrywWykopek: widze, ze juz nie musze przegladac mirko wyznan, od razu dostaje powiadomienie kiedy ktos pyta o roksa ()
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak napisal @tomek_hydrant_duzy podstawa jest sprawdzenie garsoniery, praktycznie tam znajdziesz wszystko. Ja research robilem dwa tygodnie, wybralem bardzo bardzo. Takie szczegoly jak limit zblizen szwagry zazwyczaj w recenzjach poruszaja, u sprawdzonej roksy szanse na #!$%@? sa zerowe. Co do calowania
@AnonimoweMirkoWyznania: Pro tipy dla szwagra co chce pierwszy raz podymać na rokse.
1: Zarejestruj się na garsonierze.
2: Czytaj opinie.
3: Szukaj laski 25-30lat.
4: W Klimatach GFE.
4.17: Korwin nie wchodzi.
5: Syfa nie złapiesz - roksy badają się częściej niż twoja matka.
6: Zawsze ustalaj wszystko przez telefon (oferta i cena).
7: Weź ze sobą tylko tyle siana ile się dogadacie przez telefon.
8: Kielich przed.
9: Nie wal
MocnaRozowypasek: Bede pisal to co wyczytalem glownie. A duzo przeczytalem w necie, jednak wciaz spierdox prawak here xD

1. Kieruj sie opiniami na garsonierze, szwagry wystawiaja opinie. Fotki czesto sa podrasowane, a wiek zanizony.
2. Mozesz zapytac przez telefon o limit zblizen, czy jest czy nie. Czasami przy ogloszeniu pisze, ze nieograniczona liczba zblizen. Jak nie pisze to chyba trzeba pytac
3. Na reddicie w /r/hookers czytalem, ze lepiej nie walic.
IskrzacaKrowa: Mireczku z tego co piszesz wynika, że interesuje Cię GFE, co jest skrótem od GirlFriend Experience. Tak jak koledzy wyżej piszą, wejdź na garso i na pewno znajdziesz w opiniach to czego szukasz, a przy okazji odfiltrujesz miny, na które nie chcesz trafić.
Jeśli chodzi o ładne twarze to musisz niestety polegać na opiniach innych, bo bardzo niewiele panien pokazuje twarz w anonsach.
Co do limitu zbliżeń, to lepiej rzeczywiście
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Garsoniera.com.pl, jak piszą tam, że diva jest dobra z twarzy (a zawsze to oceniają) to małe szanse, że trafisz na paszteta. Możesz co najwyżej uznać, że nic szczególnego i nadrobi ciałem. Jak faktycznie byłaby szkaradna (mimo tego co piszą) to mówisz, że jednak podziękujesz i do widzenia.
2. Te dobre dają ci możliwość spustu tyle razy ile dasz radę w czasie, te gorsze co podchodzą do zajęcia bardzo zawodowo