Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki. Otwieram różowemu sklep internetowy działający na zasadach dropshippingu, umowa z hurtownią podpisana. Został mi wybór sklepu internetowego, testuję sklep sky-shop, ogólnie wszystko jest OK, lecz ceny trochę mnie przerażają, nie wiem czy biznes wypali, a możliwe jest wykupienie sklepu na minimum 3 msc, daję to kwotę rzędu 700 zł przy podstawowych modułach (sklep w abonamencie). Jestem laikiem w temacie, więc może ktoś zna jakieś korzystniejsze rozwiązania ?
#biznes #sklepyinternetowe #internet
  • 14
wykupienie sklepu na minimum 3 msc, daję to kwotę rzędu 700 zł przy podstawowych modułach (sklep w abonamencie)


@MrJeepersCreepers: napisz jeszcze co powoduje, że potrzebujesz czegoś nie więcej niż te tańsze wersje?
@ppawel: Handel będę opierał na grupie max 1000 produktów. Wstępnie produkty tylko z oferty hurtowni dropshipping, jeśli będzie się to kręcić to poszerzymy ofertę. Nie ma ciśnienia zyskowego, chodzi tylko o to żeby różowy miał co robić w trakcie urlopu macierzyńskiego.
zawsze można skonstruować regulamin tak aby ograniczyć ilość reklamacji.

Piszesz o regulaminie sklepu czy regulaminie współpracy z hurtownią drop?
Jeżeli o regulaminie sklepu to z ciekawości zapytam: masz w tym doświadczenie? Bo jak nie, to jak widzisz 'konstruowanie regulaminu'? Tzn. że siadasz i zaczynasz go sobie pisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)