Wpis z mikrobloga

Mirki, #samsung #galaxy s4 active, konkretnie SGH-I537. Dzieje się z nim czasem coś takiego, że zaczyna się robić gorący jak cholera - ale autentycznie, jak się go weźmie do ręki i przytrzyma z pół minuty to prawie parzy - i bateria rozładowuje się w tempie ekspresowym - kilkanaście minut i jest kaput. Według mnie to nie jest normalne. Reset fabryczny softu robiłem, baterię na inną też wymieniłem, aplikacji mam tyle co kot napłakał - aktualnie może 5. A akcja taka jak opisana wyżej potrafi się wydarzyć nawet jak telefon sobie leży bykiem i nic nie robi - np. świeżo po restarcie. Teraz mam akurat taką sytuację - jest podpięty do ładowarki, gorący jak #!$%@?, a bateria zamiast się ładować to leci w dół - pomimo, że jest napisane, że ładuje.
To mój pierwszy szajsung, mam go od niedawna, a już mnie #!$%@? niemiłosiernie.
#kiciochpyta co można poradzić?
  • 2
@OperatorHydrolokator: trzeba wymienić na nową baterię od tego samego modelu. To musi być wina baterii, chyba ze aktualizacja jakas dziwna byla. Jak nie zadziala z nowa bateria, czyli bedzie sie dalej gotowal, radze wejsc na xda forum wpisac dokladny model telefonu, wgrac roota i probowac z innym jakims zaufanym systemem. Duzo tego, wystarczy wybrac co Ci sie podoba. PS, Cyanogenmod bedzie najszybciej chodzil w starszych wersjach androida.
@Matril: tu jest właśnie problem, że to jest i537, a nie i9295 i ja kuźwa nie znalazłem żadnego konkretnego roma - tylko brandowane przez at&t - telefon pochodzi z USA, "w spadku" dostałem. Roota zrobiłem, powypieprzałem co się dało z tego at&t. Spróbuję zainwestować te kilkadziesiąt złociszy w baterię, zobaczymy.