Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli idę na studniówkę z koleżanką z klasy (nie jesteśmy w jakiejś bardzo bliskiej relacji i wątpię, że będziemy) to mogę umówić się z nią, że spotkamy się pod salą? Nie wiem czy tak pasuje. Sam pewnie będę musiał korzystać z taksówki i nie wiem czy jest sens jeszcze ją tą taksówką wozić. Po imprezie to wiadomo, że tak, ale przed to nie wiem. Jeśli już bym się zdecydował, żeby ją zabrać to powinienem mieć dla niej jakieś kwiaty?
#studniowka #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, jak dziwnymi ludźmi by musieli być Jej rodzice, żeby robić jakąkolwiek scenę. Jak będą chcieli zrobić Wam zdjęcie, to kwiatek nic nie zmieni... Zrobisz jak będziesz uważał, ale przez wręczenie kwiatka korona Ci z głowy nie spadnie, a koleżance naprawdę zrobi się miło.
  • Odpowiedz
OP: @ludolfina98: no dobra trudno, dziękuję za pomoc. Ostateczna wersja jest taka: przyjeżdżam po nią taksówką, daję różę i uciekamy, żeby nie spotkać jej rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im bliżej studniówki, tym więcej nowych rzeczy do stresowania sobie wymyślam xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz