Wpis z mikrobloga

@sulejman: mój stan wiedzy jest na tyle, że mogę zrobić jedynie tl;dr
jakiś tam pozem poszedł na WOŚP, coś tam Owsiak nagadał na PiS, a wiadomo kto rządzi TVP no i nie ma transmisji w TVP. nawet w wiadomościach nie byli w stanie zrobić całego materiału, tylko 2 zdania w ciągu 10 sekund i szybko zmienili temat.
@sulejman: @mopo: znowu ta sama śpiewka...
To pis wywaliło WOŚP z TVP
To pis od lat jedzie po nim i jego rodzinie
To poplecznicy pisu jak Cejrowski, Terlikowski itd naskakuja na WOSP
To politycy pis personalnie atakuja WOŚP i Jurka
Jurek od lat zapraszał do rozmów każdego i z lewej i prawej. Na woodstock byli i księża i biskupi i ludzie z lewej i prawej strony.
Owsiak ŁĄCZYŁ ludzi od
Przestań #!$%@?ć o Rzeplińskim, czy on w jakiejś partii jest? Czy po prostu walczył o konstytucję którą duda dobie dupe podciera?


@blubi_su: No widzisz. To właśnie niepotrzebne słowa przy zbiórce i dzielące ludzi. Też nie robisz dobrej twarzy WOŚP tak pisząc i będąc zwolennikiem.

Co do tego, że od lat walczą, nie wiem, ale zakładając, że to prawda, to własnie powinien pokazać, że jest wyżej i ponadto, a nie iść w
@mopo: No tak, bo jak Ci plują w twarz to mówisz że deszcz pada? W sumie wyborcy pisu powinn byc przyzwyczajenia do tego że im sie pluje w twarz. Nic sie nie stał Polacy nic sie nie stało.
Jeden stary dziad bardzo skutecznie skłóca całą Polske dzięki między innymi takim miernym idiotom którzy hejtuja na ich korzyść w sieci. Mierny ale wierny. Podstawowa siła pisu. Przekupić plebs 500pln, dać miernym przegrywom
Jeden stary dziad bardzo skutecznie skłóca całą Polske dzięki między innymi takim miernym idiotom którzy hejtuja na ich korzyść w sieci. Mierny ale wierny. Podstawowa siła pisu. Przekupić plebs 500pln, dać miernym przegrywom i idiotom szansę na hejt w sieci. Niech ich życie coś będzie warte.


@blubi_su: Nie komentuję.