Wpis z mikrobloga

dodam, że konto zweryfikowane, karta nie, ciasteczka pousuwane. no dupa. mogli zablokować? podawałem właściwą datę urodzenia, bo próbowałem kilka razy tę wypłatę zrobić a tu takie coś.
  • Odpowiedz
@Alezg: no wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°). musieli zablokować, ale czemu? powinni dać komunikat, że data urodzenia nie ta, ale podałem właściwą datę urodzenia. sprawdzilem na komie po lte, działa, ale nadal ten sam komunikat przy wypłacie - podaj datę swoich urodzin ble ble, podaję a komunikat taki:
twoja transakcja została odrzucona. spróbuj ponownie (czego nie zrobię, bo przez takie próby to dostępu nie mam na kompie
  • Odpowiedz
@izamek: najpierw logowałem się via firefox. wypłata i przelewem na konto. drugi krok to wpisanie daty urodzenia. po jej wprowadzeniu komunikat, że transakcja odrzucona, spróbuj ponownie. no to próbowałem parę razy. przy błędnej dacie urodzenia to wywala komunikat, że należy podać właściwą, więc wszystko robiłem dobrze. nagle strona nie działa, odmowa dostępu, co już w ogóle #!$%@? motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°). na lte strona działa, ale
  • Odpowiedz
@izamek: ale czemu zablokowali? nie dziwi mnie sam fakt, rozumiem względy bezpieczeństwa, ale podawałem właściwe dane a i komunikatu o ewentualnej blokadzie nie było (na zasadzie 3 błędny pin i blokada).
  • Odpowiedz
@izamek: strona działa, ale wszelkie transakcje niedostępne. wpłaty nie mogłem zrobić. czy skrill ogarnął, że przelewam na bet i zablokował środki? przecież konto mam 2 miechy a oni coś takiego. ja wiem, że skrill pytał kiedyś czy konto używane będzie do celów hazardowych, ale zaznaczyłem, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ludzie jesteście genialni, chodzi o router. Mam kilka urządzeń z domu i z żadnego nie mogłam się zalogować, ani nawet wejść na stronę z wielu przeglądarek, wystarczyło zresetować router.
Dzięki
  • Odpowiedz