Wpis z mikrobloga

  • 38
Dlaczego teraz tak bardzo mało gier wychodzi na podsielony ekran na dwie osoby?

Kiedyś było takich gier multum. Teraz na #xboxone jest z 8 sztuk?

Domyślam sie że wszystko robi rozgrywka online. Tyle że jak dziewczyna wpadnie i chce pograc w coś na dwóch to nie przynosi swojego xboxa. Na imprezie to samo. Nie ma 6 skrzynek obok siebie tylko jedna. Po #!$%@? możliwość podłączenia kilku padów na raz skoro i tak nikt z producentów na to nie pozwala.

#konsole #ps4
  • 38
  • Odpowiedz
@dqdq1: Pokemon, mario. Daje Ci dwa tytuły. Rozpisz się proszę i udowodnij dlaczego te dwa tytuły są tak bardzo różne od tych co możemy kupić w android markecie.
  • Odpowiedz
@Qontrol: @rafau1337: tez nad tym sie zastanawiałem długo. Kupiłem sobie ps4 i samemu już w lvl30 nie chce mi sie grać w single a w 2ply gier jak na lekarstwo. Nawet pytałem ludzi z tych wypożyczalni gier czemu tak jest to nikt nie wie. Ja sobie myśle ze to może opcja żeby każdy miał swoją konsole a dwa optymalizacja gier? Może dwa pady grające jednocześnie za bardzo obciążają
  • Odpowiedz
@Qontrol: Kup przerobione wii na allegro z 4 dildosami za parę złociszy i będziesz miał tyle gier kanapowych, że wszystkiego nie ograsz.

Na obecne konsole to jedynie indory z plusa często mają lokalny multiplayer.

Producenci po prostu stwierdzili, że nie opyla się robić takich trybów dla starych pryków jak my skoro dzieciarnia woli siedzieć w piwnicy i wyzywać swoje matki anonimowo, a ze znajomymi gadać po czacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qontrol nazi zombie w cod waw wymiata, ale na nową generację konsol ma być dopiero w tym kwartale. ewentualnie w black ops też jest ten tryb tylko moim zdaniem gorszy
  • Odpowiedz
@Qontrol: No to weźmy sobie takie mario kart 8, wszak o gry wyścigowe Ci chodzi i nie będziemy tułać się po tytułach typu super mario galaxy 2(która uznawana za jedną z lepszych gier wszechczasów a średnia na metacritic oscyluje wokół 97/100). Gotowy? To zapnij pasy i lecimy

Technicznie wygląda to następująco: Full HD, stałe 60 klatek na sekundę przy jednym graczu, w im więcej osób gramy rozdzielczość oczywiście spada, natomiast gra trzyma stały framerate 60 klatek przy dwóch i 30 przy 3 i 4 graczach na jednej konsoli. Jeśli posiadasz odpowiednio duży wyświetlacz polecam ten tryb w szczególności. Sterować można w zasadzie wszystkimi kontrolerami które da się podłączyć do WiiU więc można sterować i tradycyjnymi padami oraz ruchowo (jest to o tyle dobrze zrealizowane że w zasadzie nie widać różnic w osiąganych wynikach przy używaniu tych dwóch technik).

Do dyspozycji mamy 32 trasy nawiązujące do gier nintendo. Raz jedziemy po wybuchającym wulkanie który w ciągu wyścigu zostaje zdemolowany dzięki czemu każde okrążenie jest unikalne, raz jedziemy przez tropikalną wyspę , raz przez opuszczone kopalnie. Trzeba nadmienić że niektóre trasy mają kilka swoich wariantów co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka a delikatnie zmieniają się co wyścig dzięki czemu każdy jest unikatowy. Każda trasa posiada ukryte skróty, zwykle trzeba wykonać niezwykle karkołomną kombinację żeby do nich się dostać. Dla świrów udostępniono także mirrory czyli lustrzane odbicia
  • Odpowiedz
@Ricx: jak włączasz forze motorsport 6 na podzielony ekran ale żeby jeszcze do tego były inni przeciwnicy komputerowi? Bo mi udało się tylko włączyć że byliśmy jedynie we dwóch na torze
  • Odpowiedz