Wpis z mikrobloga

  • 38
Dlaczego teraz tak bardzo mało gier wychodzi na podsielony ekran na dwie osoby?

Kiedyś było takich gier multum. Teraz na #xboxone jest z 8 sztuk?

Domyślam sie że wszystko robi rozgrywka online. Tyle że jak dziewczyna wpadnie i chce pograc w coś na dwóch to nie przynosi swojego xboxa. Na imprezie to samo. Nie ma 6 skrzynek obok siebie tylko jedna. Po #!$%@? możliwość podłączenia kilku padów na raz skoro i tak nikt z producentów na to nie pozwala.

#konsole #ps4
  • 38
  • Odpowiedz
@Qontrol stary dokładnie tego też nie rozumiem... chcą po prostu kosic kasę na większej ilości sprzętu... Żenada. Żeby człowiek się nie mógł pościgac w nowym NFS albo pozbijac w battlefielda przy piwku z kumplem. No rzygam
  • Odpowiedz
@Qontrol: dlatego nie zmieniam ps3 na ps4 bo konsoli używam właśnie tylko jak ktoś wpada przy piwku. Tekken Fifa kilka wyścigów i nic więcej nie potrzebuje
  • Odpowiedz
@Qontrol: mam ten sam problem. Polecam never alone i overcooked - świetne gierki do grania we dwoje. Wy cos ciekawego ograliscie? @rafau1337: a jak wyglada rayman? Jest podzielony ekran? Na czym polega? Rywalizacja czy kooperacja?
  • Odpowiedz
@Qontrol: Możesz się śmiać, ale to prawda. Z miejsca mogę wymienić kilka fajnych wyścigów na podzielony ekran (do czterech osób), praktycznie 90% gier ma jakąś formę multiplayera kanapowego na nintendo.
  • Odpowiedz
@dqdq1: Tyle że równie dobrze mogę kupić jakąś grę na multi na Androida i grać na jednym czy dwóch telefonach za 0.1% ceny Switcha.

Jedyna różnica w obu platformach to długość gry i gry na wyłączność ala mario (czego też pełno na andku). Grafika na tym samym poziomie. Fabuła też.
  • Odpowiedz