Wpis z mikrobloga

To może na początku tagi #gorzkiezale #zalesie #ostryboldupy
Czytasz na własną odpowiedzialność, masowe ilości wulgaryzmów i ostrego bólu dupy.

No przecież to jest nieporozumienie jak ta złodziejska instytucja mogła wydać takiemu debilowi prawo jazdy. To jest #!$%@? nieporozumienie, przecież ja bez prawa jazdy stwarzam mniejsze zagrożenie na drodze niż ten idiota mający uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.
Ja #!$%@? dlaczego tacy idioci idą tam, nie mają stresu, zdają za 1 razem a potem na drodze #!$%@? robią takie fanaberie że niech to #!$%@? a ja muszę się denerwować, #!$%@?ć i oblać. No ja jebe....
  • 5
@Grzdzimosz: No właśnie nie ma, 3 tysiące kilometrów bez prawka i nie było sytuacji, z której nie wyszedłbym cało a jak patrzę co niektórzy z prawkiem robią na drodze to łapię się za głowę i rwę włosy....
To jest dramat #!$%@?. Prawko powinni dawać za logiczne myślenie, przewidywanie i poprawną jazdę czyli zachowaną dobrą koordynację ruchową.
@darek-jg: Koleś wymusił pierwszeństwo (mój znajomy, debil taki) na skrzyżowaniu równorzędnym. Drugi dzień pod