Wpis z mikrobloga

W mojej paczce znajomych urządzamy sobie nieco spóźnione Mikołajki z samodzielnie wykonywanymi prezentami. Wylosowałem gościa, którego znam akurat najmniej i dowiedziałem się od jego lubej, że lubi wypić sobie dobre piwko oraz interesuje się botaniką. Po krótkiej analizie danych, mój mózg zwrócił wynik w postaci otwieracza do piwa w kształcie liścia miłorzębu japońskiego. Kompilator moich rąk w pocie czoła, wykorzystując biblioteki #molding.h oraz #craftsman.h wykonał program. Efekt przerósł moje oczekiwania. Aż żal mi go oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #diy #rekodzielo #chwalesie
Czlowiekoniewyspanej_twarzy - W mojej paczce znajomych urządzamy sobie nieco spóźnion...

źródło: comment_E7RHDr7isdLXrSXowCjLJgiR8G1swezp.jpg

Pobierz
  • 7
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: kiedyś była taka akcja:
Panna Migotka podarowała Muminkowi muszelkę, jako wyraz sympatii, a może nawet miłości. Muminek obiecał jej codziennie całować muszelkę xD
Ale... Pewnego razu w Dolinie Muminków pojawiła się przerażająca Buka. Nie chciała się odczepić dopóki nie odzyska czegoś, co było w tajemniczej walizce takich knypków (Topika i Topci), co pomieszkiwały u Muminków. Wtenczas mama Muminka wpadła na pomysł, że przyniesie swoją torebkę i Buka sobie wybierze dowolną
brachistochrona - @Czlowiekoniewyspanej_twarzy: kiedyś była taka akcja:
Panna Migotk...

źródło: comment_KD7M9PgDfqaH0rU8RV03X9uUiopYrL7M.jpg

Pobierz