Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że taki Pedro lub Sanchez walczyli o regularne występy w Barcelonie. Przechodząc do ligii angielskiej, która jest bardzo mocna, stają się bardzo ważnymi zawodnikami o niebanalnym talencie - mam tutaj na myśli, przede wszystkim Alexisa, który gra regularnie. Naprawdę są świetnie wyszkoleni technicznie.
  • Odpowiedz
@Ark00: Oni akurat ławki nie grzali, ot jeden zrobił miejsce dla Suareza, a drugi dla Neymara. Pedro w ostatnim sezonie faktycznie nie dostawał już tylu minut, dlatego odszedł.
@laionik: Myślę, że sam Pedro nie mógł zaakceptować roli etatowego czwartego napastnika.
  • Odpowiedz
@laionik: Ostatni sezon w Barcelonie - 2200 minut, poprzedni w Chelsea pawie 2800, teraz jest na dobrej drodze żeby to przebić. Prawda jest taka, że gdyby chciał zostać to by został, ale przed sezonem 15/16 rola rezerwowego mu się odwidziała i mamy Paco ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@marek-kalka: Niby tak ale patrząc na formę Neymara i to jak niekreatywny jest środek pola w Barcelonie może by w końcu przesunęli Messiego do środka pola i dali szansę Pedro na prawym skrzydle :) Przynajmniej ja tak bym zaczął mieszać na miejscu Lucho.
W obronie by nie było problemu bo Messi by nie wracał ale Pedro zawsze na pełnej jak pamiętam wracał.
Choć nie mogę ewidentnie pojąć dlaczego Turan dostaje tak
  • Odpowiedz