Wpis z mikrobloga

Mirki kończy mi się umowa w Orange, płaciłem do tej pory 80plnów za wszystko, abonament z telefonem. Telefonu nowego nie potrzebuję i zaproponowali mi 40pln za wszystko. Gdzie się można przenieść żeby było jak najtaniej bez telefonu?

#gsm #telefony
  • 9
@lope5r: Hmm w Play mój tata ma na przykład abonament 30 zł z czego w tym ma rozmowy do wszystkich sieci za darmo bez jakiegokolwiek limitu, nie wiem jak z netem bo u niego nie sprawdzałam. I też telefonu u nich nie brał, mało tego przez pierwsze 3 miesiące miał abonament za 19 zł bodajże ale nie wiem czy to dalej obowiązuje.
Numer normalnie przenosił i też z Orange :P
@lope5r: ja po 16 latach w Orange w tym roku wyniosłem się do Play i na dzień dobry mam 2 miesiące za free dostajesz w sumie 200 zł na połączenia i 20 GB netu na 60 dni, po tym okresie wchodzę w formule unlimited na kartę za 25 zł z 6 GB netu i reszta do oporu, więcej mi nie trzeba gdzie Orange mnie 89 zł kasowało .
@lope5r: bierz na karte za 30 dychy masz super pakiety a abonament i umowy tylko Cię nie obowiązują, jak pojawia się lepsza umwoa w innej sieci to sie przenosisz, jak w tej samej sieci to zmieniasz taryfe czy coś.
Rok 2017 sprawia ze oferta na karte najbardziej sie oplaca