Wpis z mikrobloga

@alfa-fetoproteina: @nipanimaju: Potwierdzam. Sam rzucam podobnymi ofertami z dupy (bo nie raz udało mi się wyrwać coś za bezcen) i wiadomość, że interesujący mnie produkt poszedł za, dajmy na to, 20 złotych więcej niż proponowałem, wywołuje u mnie srogi ból w okolicy czterech liter.
@nipanimaju: Kiedyś mówiłem jednej, że auto sprzedaję i nie ma chętnych. Ona mówiła, że jakiś jej kumpel chce, ale jakby było za 50% ceny. To ja powiedziałem, że jak jej kumpel, to dam za darmo i jeszcze piwo dorzucę.

Wy jesteście jacyś #!$%@? serio. Kto siedzi dłużej niż dzień tutaj wie że stałym tekstem wykopków jest "trzeba było poweidzieć że poszło za Xzł mniej" Ba nawet jestem pewien że kilka wpisów takich czytałem i byłą "hehe beka".

ALe tutaj OPem jest kobieta więc mizoginia wylewa się tak #!$%@? mocno, że ja #!$%@?.
- #!$%@?łaś
- Po co tak robisz
- Nie rób tak bo uczysz...

Ogarnijcie się i piszą to mireczki
@CreativePL: już pisałam, że więcej żali zostało wylanych na Wykopie w związku z tym niż na całym OLX. Jestem w szoku, ze takie gówno się wybiło bardziej niż mój apel o człowieku, który zaginął. Może Wykop to nie jest ITAKA, ale różnica między wpisami jest ogromna :(