Wpis z mikrobloga

@sonep A co to znaczy złamać prawo? W teorii może i PiS złamał prawo, w praktyce nie stwierdzi tego żaden sąd, a nawet jeśli, to żadna służba mundurowa takiego wyroku nie wykona.
  • Odpowiedz
No to w teorii


@sonep:
- wybór sędziów TK na już obsadzone miejsca,
- przegłosowanie budżetu w sposób niezgodny z prawem, tj. bez wpuszczenia posłów opozycji (części), w warunkach nie przystosowanych w do głosowania (brak imiennych miejsc, sposób liczenia głosów),
- indywidualne wycieczki: Jaki i obraza pani sędzi, Szyszko i zabawy w wycinkę i polowania, no i największy dla mnie wałek Biernat
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: WIdze, ze jestes po lewej stronie.
rzegłosowanie budżetu w sposób niezgodny z prawem, tj. bez wpuszczenia posłów opozycji (części), w warunkach nie przystosowanych w do głosowania (brak imiennych miejsc, sposób liczenia głosów),
Serio? Na nagraniach widac, ze jednak tam są, co znaczy części? Wyselekcjonowali sobie?
  • Odpowiedz
@sonep: Ale o czym bys chcial uslyszec, o lamaniu konstytucji, braku publikacji wyrokow TK, lamaniu regulaminu Sejmu, lamaniem prawa przy obsadzaniu stanowisk w SSP czy moze cos jeszcze innego ci opisac? No bez jaj, albo zyles pod kamieniem przez ostatni rok albo prowokujesz.
  • Odpowiedz
indywidualne wycieczki: Jaki i obraza pani sędzi, Szyszko i zabawy w wycinkę i polowania, no i największy dla mnie wałek Biernat i SKOK-i.


@czarny_matt94: obraza pani sędzi Szyszko?? Kto ją obraził? Jesli rtaktujesz obrazanie., jako łamanie prawa, to chyba cała lewacka opozycja, powinna siedziec w pierdlu
  • Odpowiedz
@sonep: typowa pisowska logika, nie jesteś z nami jesteś przeciwko nam. Światopoglądowo centroprawica. Gospodarczo, ciężko określić. Lewactwa typowego nie lubię. Ale wy ze swoim programem gospodarczym jesteście ultra-lewo także #!$%@? wie do czego pijesz.

Nie wyselekcjonowani. Ale nagrania pokazują jak Straż Marszałkowska nie wpuszcza posłów, choć Ci pokazują legitymacje.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: Typowo lewacka logika, nie jestes z nami jestes przeciwko nam. Pytam o stsowne zapisy, ktore zostały złamane, ,skoro twierdzsz, ze takowe są to pokaza dowod
  • Odpowiedz
Nie wyselekcjonowani. Ale nagrania pokazują jak Straż Marszałkowska nie wpuszcza posłów, choć Ci pokazują legitymacje.


@czarny_matt94: WIdziałem te nagrania, ciekawe dlaczego chcieli wejsc wejsciem awaryjnym, podczas gdy gwne drzwi byly otwarte
  • Odpowiedz
@sonep: > WIdziałem te nagrania, ciekawe dlaczego chcieli wejsc wejsciem awaryjnym, podczas gdy gwne drzwi byly otwarte

Zeby dostac sie do marszalka zeby zlozyc wniosek formalny, bo wejsciem glownym nie dalo sie podejsc, poslowie PiS blokowali krzeslami przejscia.
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: > no i największy dla mnie wałek Biernat i SKOK-i.

Taki to dla ciebie największy wałek, że mylisz Biernata z Biereckim. Tym Biereckim, który został publicznie przeproszony przez "Wprost" za rozkręcenie z dupy wyjętej afery o wyprowadzaniu pieniędzy ze SKOK.
  • Odpowiedz