Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem założyć tego słynnego tindera. I tu przykra niespodzianka - żadna panna nawet nie chce się sparować czy jak to się tam nazywa. Jak się w końcu jakaś nacisnęła to zasrane serduszko, to walnąłem całe wypracowanie. Tamta oczywiście nie napisała nic. Czy odstrasza je może moja szpetna morda (chyba nie jest tak zła)? Jakie zdjęcie zatem wrzucić? Może też negatywnie działa brak opisu? No to co mam tam napisać? "Interesuję się żeglarstwem, historią Kościoła i gotowaniem"?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania bez opisu... Czyli w 100% lecisz na wygląd. W skrócie jak masz słaby ryj to nie masz szans. Tak samo z laskami, nie ma opisu to praktycznie wiadomo że wie że jest ładna i ma #!$%@? na to kim jest bo i tak wyglądem zdobędzie pełno sparowań, więc po co się męczyć? I ma rację... Ale w Twoim przypadku? Dobre zdjęcia, ciekawy opis i dobra gadka. W innym wypadku powodzenia.
@peon125: wybacz, ale nawet faceta-geja nie znajdziesz na memy. O ile programowanie rozumiem, to ten tekst z memami to jak napisanie, że lubisz wkładać końcówkę do sałatki, przed podaniem jej swojej rodzinie.