Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pomocy, bo chyba ktoś próbuje mi wujka oszukać.

Od kilku miesięcy mój wujek regularnie dostaje wezwania do zapłaty/upomnienia/przedsądowe wezwania do zapłaty od "Kancelaria Prawna k. Buczek i Wspólnicy spółka komandytowa", w listach przewija się też nazwa "Ultimo S.A" jako nazwa odbiorcy w numerze rachunku bankowego.

Firma ta twierdzi, że niespłacone zostały zobowiązania z Orange Polska i działają w imieniu obecnego Wierzyciela - Ultimo Portfolio Investment.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że firma wujka do dzisiaj ma podpisaną umowę z Orange i wszystkie rachunki są uregulowane.

Nie dzwoniliśmy do nich, bo wysyłają to zwykłym listem i kontakt z ich strony ogranicza się tylko i wyłącznie do LISTÓW, więc prawdopodobnie nie mają numeru telefonu komórkowego, a ten stacjonarny co był na firmę jest po prostu odłączony.

Dzisiaj przyszło przedsądowe wezwanie do zapłaty w którym grożą, że jeżeli do końca miesiąca nie zostanie spłacone to całe zadłużenie w kwocie prawie 1000zł to zostanie wszczęte powództwo sądowe.

#oszukujo i olać, czy się z nimi skontaktować? Kiedyś czytałem jakiś artykuł w necie i podobno najgorsze co można zrobić to zadzwonić i podać im nazwisko wraz z peselem...

#pytanie #csiwykop #oszustwo #pomocy #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz