Wpis z mikrobloga

Nie kumam kompletnie dlaczego ludzie tak się czepiają #policja z #szczecin za przebranie się za anioły na pochodzie trzech króli. Dla mnie (jakby kogoś interesowało to jestem średnio wierzący) zajebista sprawa. Nie dość, że ocieplanie wizerunku policji, to w dodatku zajebiście się ludziom kojarzy. Bo wiecie Anioł stróż => policjant. Jak dla mnie jeśli było to zrobione na zasadzie, że ktoś zaproponował ten pomysł policjantom i nikt nie miał nic przeciwko, to spoko. Jedyną możliwość czepiania się kogokolwiek widzę, gdy wydano rozkaz i kazano się przebierać policjantom którzy nie mieli na to ochoty. Wg mnie afera całkiem z dupy...
  • 15
  • Odpowiedz
@wodzik:

Jestem niewierzący ale zupełnie mi to nie przeszkadza, skoro zabezpieczali zgodnie z wymogami prawa zgromadzenie publiczne a to przebranie nie przeszkadzało w wykonywaniu obowiązków to afera z dupy.
  • Odpowiedz
@wodzik: Bo policja nie jest od przebierania się za anioły i paradowania po ulicach. Choć z drugiej strony, w Szczecinie jest niewielu Murzynów, więc ma się policja nudzić?

  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Ciekawe czy jakby policja przyszła do domu dziecka przebrana za superbohaterów, czy ludzie też by mieli taki ból dupy, że policja jest od wykonywania swoich obowiązków, a nie od paradowania w kolorowych ciuszkach.
  • Odpowiedz
@wodzik: Wtedy policja byłaby oddelegowana do pełnienia obowiązków mniej służbowych (pewnie jest na to jakaś konkretna nazwa), a ich obowiązki służbowe zostałyby przejęte przez inną grupę. Natomiast paradowanie w strojach aniołków podczas pełnienia służby ochronnej obiektu, musi przeszkadzać w pełnieniu obowiązków, chociażby ograniczając wykonywanie ruchów.
  • Odpowiedz