Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Marzy mi się parka dobrych znajomych - gejów lub biseksualistów. Gdybym takich miała, umawiałabym się z nimi na kolację. Ugotowałabym coś, co bardzo lubią a potem popijając wino oglądałabym ich seks, może czasem odrobinę przyłączyłabym się. Uwielbiam patrzeć na seks między mężczyznami. Fajnie byłoby takich ziomków mieć.
#seks #homoseksualizm #biseksualizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @SRD-4 Nie jesteś moim znajomym. #!$%@? Cię kompletny brak kultury. Na takiego człowieka nie miałabym chęci patrzeć. Na tym polega dobra znajomość - lubimy Cię i czujemy się razem dobrze - pokochamy się przy Tobie. Proste. "Jebiący" mnie nie interesują.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP: @SRD-4 Uprawianie seksu przy kimś nie musi być od razu "#!$%@?". Orgia po pijaku mnie nie kręci. Nie kumasz, że fascynują mnie męskie ciałai podczas aktu? Czy ja brzmię jak jakiś napalony zbok? Sposób, w jaki się wyrażam o potencjalnych przyjaciołach oraz chęć ugotowania czegoś super na zachętę i w podziękowaniu sugeruje coś innego. To wyraz dbałości o nich. Ech, szkoda strzępić jęzora.

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
BiMirek: @OP:
To raczej nie jest duży problem, bo spora część osob bi w związkach z osobą tej samej płci jest głównie dlatego, że było im latwiej znalezc chłopaka niż dziewczynę, no i nie trzeba sie wtedy użerać z #logikarozowychpaskow
Pytanie czy jesteś dość ładna i inteligenta by Cię zechcieli. Jesli tak to po prostu poszkaj w necie, na pewno będą chętni.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz