Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy poradźcie koledze, ale bez wyglupow bo powazna sprawa. Od kiedy zaczalem szukac dziewczyny a to trwa juz 2 lata (od 23 roku zycia, wczesniej mnie to nie interesowalo) mam straszna #depresja. Z jednej strony chcialbym miec #rozowypasek a z drugiej chyba juz po takim czasie bycia samemu nie potrafie w zaden sposob zbudowac wiezi z inna osoba. Na dodatek nie jestem w stanie zagadac do zadnej dziewczyny, ktora mi sie podoba (niesmialosc, morda 4/10). Nie powiem, byly jakies sukcesy przez te 2 lata, moglem wejsc w kilka zwiazkow ale jestem niestety dosc wymagajacy pod wzgledem wygladu a nie jestem w stanie obnizyc swoich wymagan. Pomyslalem, ze moze to #!$%@? bo zmarnowalem 2 lata najlepszego okresu zycia na psychologow, #tinder y, spotkania z dziewczynami, ktore nic nie daly. Moze czas sie pogodzic ze nie dla niedynamicznych szczupla dziewczyna i zajac sie soba. Mam dobra prace, rodzine, paru znajomych, moze temu powinienem poswiecac czas?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy poradźcie koledze, ale bez wy...
źródło: comment_4mLI2zjHTEAYA1jRUOEEaM8KnDs0psSs.jpg
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:

Na dodatek nie jestem w stanie zagadac do zadnej dziewczyny, ktora mi sie podoba (niesmialosc, morda 4/10). Nie powiem, byly jakies sukcesy przez te 2 lata, moglem wejsc w kilka zwiazkow ale jestem niestety dosc wymagajacy pod wzgledem wygladu a nie jestem w stanie obnizyc swoich wymagan


A jakie są Twoje standardy? 8/10? I myślisz że ta 8/10 obniży swoje standardy dla 4/10?
powodzenia...
CharyzmatycznaSamica: trochę cię mirku rozumiem, ciężko być młodym facetem 4-5/10 lecz szczupłym, skoro 99% szczupłych młodych loszek można ocenić na 6-7/10 i wyżej. zostaje albo czekanie aż wybolcują się z alfami i zechcą się ustatkować pod trzydziestkę, albo bierzesz takiego kaszalota co ma 20 kilo nadwagi. ewentualnie możesz poćwiczyć na roksie, ale to już zależy od twojego światopoglądu.

Zaakceptował: Asterling
Gadanie, można być 4/10 25 lat i wyrwać 9/10 piękna 20-letnia dziewczynę czego jestem przykładem. Pewności siebie tylko trochę.