Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest szansa, że ktoś się we mnie zakocha w sklepie, w autobusie, na ulicy i podejdzie? Nienawidzę portali randkowych. Każdy jest oceniany po płytkich rzeczach, kobiety też. Faceci próbują wybadać ile zarabiasz pytając o to czy jeździsz komunikacją miejską (od razu wiedzą czy stać cię na samochód). I co zabawne ja ich nie pytam o takie rzeczy ;/ Czy żeby kogos kochać on/ona musi mieć samochód? ;/
Mszę być brzydka skoro o to pytają, ładna nawet hulajnogi mieć nie musi.
nie mam a bardzo znajomych i nie jestem imprezowa, to gdzie mam spotkać męża? #rozowepaski podszedł do was kiedys ktoś normalny? i co z tego wyszło?
@podrywajzwykopem #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aa nie, sorry czekaj, myślałem że sex: male. Nie wiem gdzie Ty takich facetów poznałaś. Normalni są inni, nie zależy im na stanie majątkowym, ani wyglądzie. No chyba że serio jest coś źle(chromosom za dużo). Widocznie masz zbyt wysokie ambicje. Pewnie musiał być ktoś, kto próbował coś z Tobą, ale go zbyłaś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co za glupie cipy. Jak masz zamiar stac i czekac, to sie nie dziw jak za x czasu bedziesz sie ruchac z byle kim w kiblu w jakiejs spelunie.
Sam zawsze wole pierwszy zagadac, niz pozniej zalowac co by bylo gdyby. Roznie jest. Czasem dolek 48h, czasem zakaz zblizania sie na 100m. W zyciu zawsze warto probowac. Stac mozesz do usranej smierci. Samo nic nie przyjdzie
  • Odpowiedz
Czy jest szansa, że ktoś się we mnie zakocha w sklepie, w autobusie, na ulicy i podejdzie?

@AnonimoweMirkoWyznania: niektorzy nie zagaduja lasek na miescie bo nie chca wychodzic na creepow

Faceci próbują wybadać ile zarabiasz pytając o to czy jeździsz komunikacją miejską (od razu wiedzą czy stać cię na samochód). I co zabawne ja ich nie pytam o takie rzeczy ;/ Czy żeby kogos kochać on/ona musi mieć samochód? ;/
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania serio pytają o coś takiego? Śmieszne... Ale to dobrze, można od razu takich zjebów odrzucać. Chyba że jesteś stara (35+) to wtedy nie dziwne ze pytaja, bo wiadomo cos o przedsiebiorczosci danej osoby. Ale procz tego #!$%@?. Gdzie wy znajdujecie takich zjebow? Moze nie likow jakis sebów tylko normalnieszych ludzi? Zdjecia i opisy bardzo duzo mowia o czlowieku w apkach jak tinder badoo, czy na stronach jak FB.
A czy
  • Odpowiedz
Do mnie kiedyś zagadal facet, który zobaczył mnie w autobusie. Wysiadł na przystanku co ja. 7 rano, szłam na zajęcia ma mocnym kacu, a ten podchodzi i sie pyta czy pójdę z nim na piwo, teraz, zaraz. A że miałam chwilowa alkoholowa traume, to nie udało mu się. Ale podziwiam i pozdrawiam :)
  • Odpowiedz