Wpis z mikrobloga

@Zorak: Nie wiem, bardzo cenię HwA, ale chyba jednak dam sobie spokój z abonamentem na LCG i będę wkładać pieniądzę w różnorodne tytuły :) Linki z pewnością będę wrzucać coby ruch generować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy spoko, jak jestes z okolic 3C to mozna kiedys ogarnac cala kampanie jak wyjdzie.
Wczoraj robilem talie dla agnes i skida, zostalo tylko czekac na paczke
@Pan_Szyneczka nie dodatki maja po 2 sztuki kart. W teori 1 podstawka starcza a dla zapalencow to 2 cory i 1 dodatek na kazdego badacza.
Traktuje LCG jako takiego Magica (CCG) gdzie karty zbierasz dla siebie + ew partnera.
Mozna grac i 1 core setem ale im wiecej tym masz wiecej opcji do kreowania par bohaterow.

Osobiscie mam 2 cory i planuje po 1 dodatku. I pozniej grac solo albo ustawic sie
@aryss pisalem z 3 trollami czy data 12.01 w polsce to pogloski czy fakt i cos takiego mi odpisali:
. "Tak mniej więcej zapewniała
wczoraj Galakta, ale najpewniej oznacza to że dodatki wyjdą do nas w
czwartek (wariant optymistyczny), wtedy my wyślemy w poniedziałek, przy
wariancie mniej optymistyczny przyjdą w poniedziałek a wysyłką będzie
wtorek/środa."
W USA juz jest bo na reddicie sa screeny.
@Zorak: no wiem wiem :) Akurat z racji miejscowosci i tego ze czesto w karty grywalem z ludzmi z Galakty to wiem ze dosc czesto daty ulegaja zmianie przez transport ( i cło) i dlatego tez podejrzewalem to opozneinie :)