Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? rzadko ogladam telewizje i wiadomosci w niej ale dzisiaj sobie tak obejrzalem i to jest #!$%@? jakas paranoja xDD
na tvp i tvn tak jakbym ogladal wiadomosci z innych panstw, to samo wydarzenie przedstawione w tak skrajnie inny sposob ze az nie chce sie wierzyc ani jednym ani drugim, nie wiem #!$%@? ale po prostu to az odrzuca, teraz ogladam na tvnie i to jawne #!$%@? na pis odrzuca straszliwie, same wypowiedzi krytykujace, wypowiedzi reporterow w taki sposob zeby osmieszyc itd xD
z kolei na tvp zwrot o 180 stopni xD
#!$%@? jaka to robi papke z mozgu, nie mialem nawet swiadomosci jak to wyglada i jestem przerazony wrecz
nie do uwierzenia, wspolczuje ludziom dla ktorych telewizja to jedyne medium bo to jest po prostu oglupiajace, ja #!$%@?
#wiadomosci #telewizja #polityka
  • 9
@Kielek96
@grim_fandango no dobra tylko jakie info ten czlowiek czerpie? oglada sobie najpierw jedne potem drugie wiadomosci i juz w sumie nie wiadomo co sie stalo, jak sie stalo i dlaczego xD a przede wszystkim jakie sa konsekwencje tego co sie stalo
w psychologii sa takie dwa pojecia, efekt swiezosci i pierwszenstwa tylko ktory tutaj bedzie zachodzil i jak bedzie myslal czlowiek po przyjeciu tej papki to ja juz nie wiem xD
@lazer: Polsat z całej trójki jest według mnie najbardziej obiektywny,a normalny człowiek jak ogląda te 2 sprzeczne ze sobą serwisy informacyjny powinien wyciągać wnioski ( ͡ ͜ʖ ͡)