Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #roksa #stulejacontent #pytaniedoeksperta
Mój ziomeczek zastanawia się nad podążeniem tą samą drogą co @wyjde_z_przegrywu. Mam dlatego małe pytanie do mirków, którzy stracili "niewinność" z Roksą. Czy mówiliście jej przed tym, że to wasz pierwszy raz? W necie widzę dwie szkoły. Pierwsza każe mówić, szczególnie gdy wybiera się usługę GFE, bo wtedy podobno panienka bardziej się wczuwa, stara się zminimalizować stres. Według drugiej szkoły nie wolno mówić, bo większość Roksanek jest skupiona głównie na zdobyciu kasy, więc gdy dowiedzą się o prawictwie to będą dążyć byś jak najszybciej skończył (co prawikowi nie powinno długo potrwać), tak żeby się nie narobić a zarobić. Jak to było z wami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
@kptant Chciałbym, tfu nie chciałbym mieć tak 'poważne' rozkminy życiowe jak op ( ), A tu siedzę i zastanawiam się cały dzień co #!$%@? jest w dostarczonym dla mnie prototypie w #pracbaza że przy 70 stopniach przestaje działać wyświetlacz. Albo czy mi się budżet zepnie i czy szybciej ratę uda opłacić za skrzypce żeby potem mieć spokój. Tak, chyba jesteśmy dziwni w porównaniu do Mireczeków z
@kptant wszystko rozchodzi się o jeden kondensator z którym pracuje przetwornica sterująca kontrastem, muszę sprawdzić czy jest odpowiedni bo czasami częściowo transmisja się sypie, czasami nie wyświetla się nic
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja polecam powiedzieć, ale niech znajdzie taką z naprawdę dobrymi opiniami - ale nie na temat tego jak się rucha i wygląda tylko jaki ma stosunek do klienta i jaki panuje klimat. Ale to czy powie to zależy poniekąd od jego osobowości. Ja mam tak, że jak mówię wprost innym "co mi na wątrobie leży" to stres szybko ze mnie uchodzi. W każdym razie diva powinna zająć się nim z
ŁadnyStarzec: @Dabel:

brak doświadczenia i tak wyjdzie w praktyce, gwarantuję

Bzdury. Wystarczy jedynie orientować się ogólnie o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli dziewczyna nie jest kłodą i współpracuje, to wszystko idzie gładko. Jeśli tylko leży i czeka aż załatwisz sprawę, to nawet trochę doświadczony facet będzie miał problemy z ogarnięciem.

Swój pierwszy raz miałem z "Roksą" w klimacie GFE. Nie mówiłem jej, że to mój pierwszy seks, a jedynie,