Wpis z mikrobloga

Miruny ale zrobilem deal. Zapytalem w sklepie niedaleko mnie czy moze maja jakies reklamowki, smieci itd., ktore moglbym zabrac bo mi potrzebne. Przemila Pani zaprowadziła mnie na zaplecza i wreczyla mnostwo smieci, jakies pudla, foliowe opakowania itd.

W skrocie - rozpalka do pieca za darmo, pic rel jedna z wielu foliowych siatek wypelnionej po brzegi innymi foliowkami, idealne do rozpalania.

Czuje dobrze człowiek.

#smog #krakow #truestory #cebuladeals
Kielbasiarz - Miruny ale zrobilem deal. Zapytalem w sklepie niedaleko mnie czy moze m...

źródło: comment_AKDvApTcYuuCbO6lMevnBbyQNn1rmZIa.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz bardzo dobry protip, aż się przejde po sklepach jutro, co do opału na zimę to mam chyba na 3 sezony, ostatnio likwidowali torowisko w okolicy, szyny zabrali, ale zostawili progi kolejowe, są zajebiste bo impregnowane, dłużej trzymają ciepło ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Witam kolege, podzielę się swoimi doświadczeniami które działaj przez cały rok!
Najpierw zbieramy pieniądze na wymarzony samochód ważne by był na pompie nie na wtryskach - Ja wybrałem moją perłę Golf 3 1.9 tdi następnie jeździmy po różnych knajpkach/barach w okolicy zbieramy od nich olej po frytkach czy innych daniach oni się cieszą że nie płacą za wywóz i utlizacje a my my jeździmy za darmo! #cebuladeals
  • Odpowiedz
JAKIE TO ZABAWNE!!!! HOHOHO!!! FOLIÓWKAMI ROZPALA A JEST SMOG, CZAICIE?! NIE OPONAMI A FOLIÓWKĄ!!!! KMINICIE TEN RZARD?! JAJCARZ JESTEŚ ZIOMECZKU! TADZIO DROZDA BY POZAZDROŚCIŁ! Z FARTEM! ()()()


@deny06: Jaka szkoda, że na mirko nie można zrobić tu treść
========

  • Odpowiedz