Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemanko, Mireczki z #mirkokoksy #silownia

Jestem niebieskim 20 lvl, 167cm (tak, tak, brakuje trochę do tych legendarnych 170( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ważę jakieś 65kg, ogólnie #suchoklates. Nie gruby (nawet nie otyły!), ale i nie jestem jakoś specjalnie chudy. Jedyne, co mam dobre, to nogi, bo jeżdżę trochę na rowerze.
Spodobał mi się trening jak z picrela.
I powiem tak: we wrześniu 2k16 zacząłem.
Przysiady łatwo, mogłem od razu tą setkę robić.
Pompki? Heh, maksymalnie trzy mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brzuszki? Zacząłem od 30.
Biegać nie biegam wcale XD Odrobię na rowerze.

Jak jest teraz? Jedyną przerwę miałem w święta. A tak, to starałem się robić to w miarę uczciwie, przecież to dla siebie samego.
W łapie czuję więcej mocy. Coś też widać na tej ręce, wcześniej to było kiepsko. Brzuch też mam lepszy (od świąt trochę się pogorszyło xd).
Od listopada musiałem wyeliminować przysiady, ze względu na kontuzję kolana.

Dziś robię 180 pompek i 180 brzuszków. Ćwiczę wieczorem, przed spaniem, jakieś dwie godziny po kolacji. Rozkładam to na trzy serie po 60 (z tym, że pompek bez przerwy zrobię 35-37). Codziennie dokładam do każdej serii po jednym powtórzeniu, czyli jutro to będzie 183 pompki i 183 brzuszki. Chyba stanę na 200.

Mam pytań kilka odnośnie treningu.

1. Czy muszę robić jakieś przerwy? Kiedyś czytałem coś o jakimś flatline i nie wiem, czy zrobić sobie wolne na przykład w niedzielę. Albo w ogóle ćwiczyć ze trzy razy w tygodniu na przykład.
2. Jakaś specjalna dieta? Nie mam żadnych białek, a żywienie staram się ogarniać normalne, domowe. Ograniczam węglowodany, nie smaruję chleba masłem, nie słodzę herbaty. Czyli mniej tłuszczu, cukru i węglowodanów. A prócz tego coś specjalnego? Mam myśl, żeby rano (ok. 9-11) zjeść jakiś serek wiejski czy twaróg z bananem. Dodatkowe białko. Przejdzie to czy coś innego?
3. Może są jakieś lepsze plany treningowe bez żadnych dodatkowych przedmiotów, tylko z wykorzystaniem masy własnego ciała? #kalistenika

Dzięki za pomoc (òóˇ)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siemanko, Mireczki z #mirkokoksy #s...
źródło: comment_OM6ykN2aWQoMyDpbLNj4ENx11PoSPwWb.jpg
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie wzrost nie ma znaczenia, ale ja jestem normalny. (w miarę). Jaki cel ma wyśmiewanie czegoś na co się nie ma wpływu. Idź na siłownię. Znam gostka co jest mniejszy ode mnie, prawie twój wzrost i robi podciąganie na drążku razem z wejściem na niego. Nie wiem jak to się nazywa.
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze:

legendarnych 170( ͡° ͜ʖ ͡°)


powiedzialbym ze legendarne jest 180 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to takie smieszkowanie

1. Czy muszę robić jakieś przerwy? Kiedyś czytałem coś o jakimś flatline i nie wiem, czy zrobić sobie wolne na przykład w niedzielę. Albo w ogóle ćwiczyć ze trzy razy w tygodniu na przykład.


Proces budowania masy mięśniowej łopatologicznie rzecz ujmując to