Wpis z mikrobloga

Grześ Rakoń Wołowiec, 12h marszu z parkingu i z powrotem. Założyłem/poprawiłem ślad na Wołowiec bo od Rakonia wszystko wywiane, raki w ostatniej partii potrzebne bo jakoś człowiek się pewniej czuje :) Byłem zupełnie sam, ani jednej duszy obok, o takie góry nic nie robiłem <3
#tatry #azylboners #gory #tatryboners #czujedobrzeczlowiek
Pobierz w.....k - Grześ Rakoń Wołowiec, 12h marszu z parkingu i z powrotem. Założyłem/poprawi...
źródło: comment_9ZJh6kyTohfn96ZPpdWVMUdqPTIc6G3r.jpg
  • 24
@shumway: Tam 2h wędrujesz do samego schroniska, potem 50 min do Grzesia, kolejne tyle do Rakonia i jakies 30 do Wołowca. Zimą wolniej. Myśle, ze 12h to taki optymalny czas zimną. Najlepiej spac w schronisku :)
@shumway: w sumie chyba z godzina siedzenia w schronisku, mozna by ja odjac, urwac by mozna jeszcze z godzinke, 6:20 wyszedlem z parkingu, 15.50 bylem juz w aucie z powrotem, mysle ze zima w 9h przy przetartym szlaku na spokojnie :)
@wielki_maly_czlowiek: mimo, że to były okolice września, to minęłam paru ludzi na szlaku (a puste szlaki to najlepsze, co może być). Mnie umęczyło słońce :P Wracałeś tą samą trasą, którą wchodziłeś? Bo w lecie to schodząc z Wołowca śmignęłam sobie zielonym szlakiem w stronę schroniska w Chochołowskiej. Nie wiem, czy ten szlak jest zimą otwarty, bo to się w sumie leci w dół po zboczu.
Widoki równie czarujące ʕ
Pobierz pani-jesien - @wielkimalyczlowiek: mimo, że to były okolice września, to minęłam paru...
źródło: comment_KPGfZ8rMX0Opxn0e1zvwYyBfMHf39ZRv.jpg