Wpis z mikrobloga

@rolnikrolnik Jest XIAOMI.eu, globala jeszcze niedawno nie było jak instalowałem koledze wspomniany xiaomi.eu. może teraz jest. Poradników masz milion na forum MIUIPolska.pl/forum , jak masz jakieś pytania to pisz PW.
Swoją drogą to zastanów się czy chcesz przeplacac i kupić w technos.
(ja koledze ten sam zamówiłem za 700 od Goldwaya z pewnym brakiem VATu, do tego cashback 5 dych. więc 650. przyszedł w 1,5 tygodnia)
@rolnikrolnik Global ma OTA aktualizacje.(automatyczne aktualizacje najprościej ujmując ). Oprócz tego brak. Ja tam sam siedzę na Xiaomi.eu i każdemu komu instaluje, instaluje xiaomi.eu bo jakoś się przyzwyczaiłem. Niektórzy wolą to, niektórzy to. Ale ty akurat wyboru nie masz ;)
Co do cashbacka to napiszę ci na PW za jakieś 30 minut. W każdym razie dostaniesz zwrot bodajże 8% zamówienia, do wypłacenia na Paypala jakiś miesiąc po. Zawsze coś. Podrzucę ci linki
@krakrak97: Oznacza to że VATu nie będzie. Musisz tylko wybrać przesyłkę za 9.47$. Przepakowują we Francji i wysyłają stamtąd, a na paczkę z EU VATu nie ma. Paczka idzie kurierem DPD z Francji.

Sam telefon nie różni się niczym.
@rolnikrolnik: Co do cashbacka to chyba masz PW zablokowane. Ale masz tutaj linki i instrukcję na szybko:
bez refa
z refem
1. Rejestrujesz się.
2. Czyścisz ciasteczka/historię itp. w swojej przeglądarce (lub po prostu przechodzisz na jakąś której nie używasz)
3. WYŁĄCZASZ ADBLOCKA jeśli masz.
4. Wyszukujesz (po zalogowaniu na topcashback.com) w ich przeglądarce aliexpress.
5. Klikasz na "cashback"
6. Wyszukujesz ręcznie telefon (nie że wklejasz link w pasek).

Później normalnie
@Goldenoss: Tu masz link

Zaznaczasz "Special offer" i wersję kolorystyczną (najtańsza, złota, 135$). Do tego przy "Shipping" zaznacz "Seller's shipping method". Złoty wychodzi poniżej 600zł, jeszcze do tego cashback. Szara najdroższa wersja 700zł.
Odrazu mówię, nie różnią się niczym oprócz koloru.

A i jak będziesz chciał cashback, wejdziesz na aliexpress przez link z topcashback, to musisz ręcznie wyszukać żeby ci zaliczyło.
Wpisujesz w przeglądarce "Redmi 4 pro" i szukasz tej aukcji,
@donthateme nie ukrywam, że interesuje mnie tylko szara wersja i nie wiem czy ta gra jest warta zachodu i nie kupić go na Ibg z gwarancją gdzie cena będzie wyższa ~100zl, ale dzieki za tak dokładny poradnik :)
@rolnikrolnik To jest niby gwarancja w PL ale ona nie działa. Jak ja weźmiesz to aliexpress cię odsyła do sprzedawcy a sprzedawca do aliexpress i tak w kółko.

U Goldwaya masz pół roku gwarancji automatycznie + bodajże pół roku jak wystawisz feedback do kilku dni po otrzymaniu telefonu chyba. Oczywiście w Chinach.
@rolnikrolnik No ale w ibg masz dwa lata gwarancji w oficjalnym serwisie w PL, to chyba się opłaca? A dostaniesz i tak szybko, kilka dni roboczych maaax.

W technosie niby coś jest, ale na bym na to nie liczył. Naprawdę nie widzę przeciwwskazań żeby kupić w ibg kiedy jest tam legitna gwarancja i taniej.