Wpis z mikrobloga

Co w tych #suwalki się odjaniapawla to ja nie wiem. Kolejne morderstwo w przeciągu nieco ponad miesiąca

Suwalska policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 37-letniego mieszkańca miasta. Ciało mężczyzny znaleziono w niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ.

Jak mówi Eliza Sawko z suwalskiej policji, przyczyna śmierci 37-latka będzie znana po sekcji zwłok.

- W niedzielę, około 19.00, dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony przez lekarza pogotowia ratunkowego o śmierci 37-letniego mieszkańca miasta w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Ciało mężczyzny pod nadzorem prokuratora zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Obędzie się sekcja zwłok mężczyzny – mówi Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

W związku ze sprawą zostały zatrzymane trzy osoby – kobieta i dwaj mężczyźni.

- Nie oznacza to jednak, że miały bezpośredni związek ze sprawą. Na tym etapie postępowania nie mogę udzielić więcej szczegółowych informacji – dodaje E. Sawko.


To kolejny w ostatnim czasie nagły zgon w Suwałkach. W tymczasowym areszcie przebywa mężczyzna oskarżony o zamordowanie 90-letniej mieszkanki bloku przy ul. Ogińskiego. Zarzut zabójstwa usłyszał też mężczyzna, który śmiertelnie ugodził nożem brata przy ul. Reja, a pod koniec marca będą znane wyniki specjalistycznych badań w sprawie śmierci kobiety i mężczyzny z bloku przy ul. 11 Listopada. Oboje zginęli od strzałów w głowę.
  • 3