Wpis z mikrobloga

Chyba potrzebuję pomocy. Gram Cagliari, skończyłem właśnie drugi sezon na 5 miejscu, do tego wygrałem Puchar Włoch. Mój stadion ma tylko 16k miejsc, średnia frekwencja wynosiła w obu sezonach 90%, natomiast zarządnie chce słyszeć o zbudowaniu nowego stadionu. Stan konta nie jest najwyższy, ale jednak jestem na plusie. W jaki sposób mogę przekonać ich do zmiany zdania, mieliście na to jakiś wpływ?

Poza tym ani trochę nie pasuje mi LE, raz że pieniadze małe, dwa, będę potrzebował szerszej kadry, natomiast nikt nie ma ochoty ze mną negocjować, przynajmniej wśród piłkarzy o dobrych umiejętnościach. Jakiś patent na zebranie z rynku ludzi, którzy będą realnymi wzocnieniami na swoich pozycjach?

#footballmanager #fm17
  • 10
  • Odpowiedz
@Rizzo: po o upierasz sie przy nowym stadionie? To kosztuje krocie, nie zapelnisz go, tez bym olal chore ambicje menadzera ;)
Zyskaj na reputacji, graj w pucharach, dobrze w lidze a beda przychodzic coraz lepsi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rizzo Polecam wyszukiwać niezadowolonych piłkarzy co za mało grają . Oni często są skłonni do transferu gdziekolwiek byle by grać.
  • Odpowiedz
@bocznica: Główny powód to hajs, stadiony w Anglii potrafią generować dla klubu mega zyski. Mój nie dość, że jest mały (właściwie chyba najmniejszy w lidze), to jeszcze należy do miasta
@haxxx: Kluczem dla mnie było oduczenie się taktyki save&load - wtedy wyzwania są wyzwaniami i gra nie nudzi ani przez chwilę. Plus jedna bardzo wazna zasada przy wyobrze taktyki dla takiego klubu - keep it simple. Ja mam ustawioną jedynie
  • Odpowiedz
@Rizzo: Jakby nie moje noworoczne postanowienia, że odpuczam gry wieczorami na rzecz nauki nowych rzeczy to na pewno bym grał w FM :) Zabawa save&load nigdy mnie nie bawiła, ale jak brałem jakiś gówno klub to po pierwszych czapach gdzieś entuzjazm odchodził na bok
  • Odpowiedz
z 3 ligi portugalskiej i grałem nią w LM


@EloBaza: Z ciekawości ile taki marsz zajmuje? Ja pamiętam że dawno dawno temu chyba w jednej z pierwszych FM wziąłem Hull i chyba z 3 czy 4 ligi awansowałem do PL gdzie biłem się o puchary. Ale w tych nowych FM nie mogłem się przemóc do takiego czegoś.
  • Odpowiedz
@haxxx: 2 sezony na wyjście z 3 ligi, 3 na wyjście z drugiej i 2 lub 3 w ektraklasie na awans do pucharów (LE). jak już mam LE to hajs się zgadza i z górki leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) po tym jak 3 razy zająłem 3 miejsce w lidze znudziło mi się bo nie widziałem postępów
  • Odpowiedz