Wpis z mikrobloga

Mireczki chce kupić cyfrówkę gry na nowym koncie xbox. Mam konto główne, druga osoba również, co mamy zrobić żeby gra zakupiona na tym nowym koncie działała na obu naszych głównych kontach/ konsolach? #xboxone
  • 8
@lukglo86: nie da rady. jak ty ustawisz u siebie domową to jak druga osoba ustawi to u siebie, to Ciebie "odepnie". Jedyne rozwiązanie że ktoś gra na kupionym koncie a drugi podpięte jako domowe, albo zabawa w przypinanie konta jako domowe, ale to ustawiając nowe konto jako domowe będziecie się nawzajem odpinac
@lukglo86: u mnie to tak działa. Możesz mieć kilka kont ustawionych jako domowe na swojej konsoli. Ustawiasz konto z grą jako domowe i zapominasz o nim. Grasz na swoim koncie a w tym samym czasie ktoś może zalogować konto z grą na innej konsoli w tle i grać na swoim koncie.
@smialy188: czyli reasumując: jedno konto jest domowe, drugie w tle to na obu kontach głównych można grać w tą grę i achivmenty z gry wpadają na główne konta? Sorry za takie błahe pytania ale wolę się o wszystko wypytać przed pierwszym zakupem.
@lukglo86: za kupowanie kont tak, za dzielenie się swoimi kontami nie ma. Od 2 lat tak używamy z kumplem swoje konta. On ma ustawione swoje konto na mojej konsoli jako domowe, wtedy loguje się na swoje konto na swojej konsoli i mogę grać w jego gry. Analogiczna sytuacja jest u niego.