Wpis z mikrobloga

chciałabym połączyć swoją pracę automatyka z pracą-hobby, którą zajmuję się po godzinach - fotografią
niełatwy to temat ze względu tak naprawdę na wszystko - że może raczej nieciekawie to wyglądać dla osób spoza branży, że w większości miejsc jest zakaz robienia zdjęć (nie do końca się jeszcze orientuję, co mogę publikować a czego już tak nie bardzo) blablabla
ale nie marudzę, tylko zabieram się w sobie
chciałby kto pooglądać?
na pierwszy ogień bhp mocno
#automatyka #fotografia
typiara - chciałabym połączyć swoją pracę automatyka z pracą-hobby, którą zajmuję się...

źródło: comment_myGn0XNiiVRmJkEuZx1nAAwqbckBBT6b.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@typiara W dużych zakładach to nie ryzykuj, ale w jakiś małych chyba łba Ci nie urwą. Oczywiście rób tak żeby nie wiedzieli. A za takie BHP są często mandaty na zakładach więc pilnuj kolegi.
  • Odpowiedz
@typiara kobieta automatyk fajnie, u mnie nawet na specjalizacje żadna przyjść nie chciała ;)
Ciekawy pomysł wrzucaj z chęcią pooglądam, a co do BHP to w końcu poniżej 80cm #pdk ( )
  • Odpowiedz
@typiara: przypadkowa osoba z internetu się tym nie zainteresuje, ale jeśli jakiś wredny typ z tego zakładu trafi przypadkowo na zdjęcie, to on już pozna zakład i osobę na krześle.
Samo robienie zdjęć to jedno, ale upowszechnianie ich to zupełnie inna sprawa.
  • Odpowiedz
@dqdq1: @kptant: wykadrowane całkowicie świadomie. lubię grę figur i kształtów, nawet jeśli niekoniecznie wnoszą konkretną treść do zdjęcia. są różne gusta
@Dezynwoltura: niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nigdy nie stanął na krześle/walizce, żeby podpiąć jeden kabel!
@kiciek: tego się obawiam najbardziej. a z drugiej strony takie smaczki są najciekawsze i nawet jeśli ktoś pozna osobę na krześle (która i tak jest z firmy zewnętrznej) to nijak nie
  • Odpowiedz
@typiara: czasami cos jeszcze strzele - ale lustra nie biore ze soba na wyjazdy - szkoda sprzetu w tych warunkach gdzie sie czasem poruszam ;) Strzelam raczej telefonem. Na instagramie mam troche takich industrialnych klimatow.
  • Odpowiedz
@lukpep: zdjęcie w poście też z telefonu. z lustrem chodzić jeszcze się boję ;) ja jestem trochę bardziej into reportaż i chciałabym pokazać pracę samą w sobie (klimat obiektów, delegacji) a nie tylko rurki czujniczki kabelki (choć to oczywiście też)
  • Odpowiedz